IntotheBlock: Çoğu Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve Shiba Inu (SHIB) Sahibi Zararda • Coinkolik
Yükleniyor...

IntotheBlock: Çoğu Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve Shiba Inu (SHIB) Sahibi Zararda

Yeni veriler, Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC) sahiplerinin çoğunluğunun, kripto piyasasında düşüş devam ederken zarar ettiğini gösteriyor.

ada matic shib zarar

Yeni veriler, Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC) sahiplerinin çoğunluğunun, kripto piyasasında düşüş devam ederken zarar ettiğini gösteriyor.

IntoTheBlock, Cardano bakiyesi olan cüzdanlara bakarak, kripto paraların ortalama satın alma miktarını belirledi ve şu anda hangi sahiplerinin zararda olduğunu belirlemek için rakamı ADA’nın mevcut fiyatıyla karşılaştırdı. Ortalama satın alma tutarı mevcut fiyattan yüksekse, satıcı zarardadır. IntoTheBlock, Cardano sahiplerinin çoğunun artık zararda olduğunu gösteriyor. ADA’ya yatırım yapanların %90’ı zarardayken sadece %7’si karda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aynı yöntemi kullanan IntoTheBlock, Polygon yatırımcılarının %64’ünün zararda, %27’sinin karda ve %10’unun başa baş devam ettiğini ortaya koyuyor. Bu arada, Shiba Inu’yu (SHIB) satın alanların %62’si zararda, %29’u kârda ve %9’u başabaş.

Kripto istihbarat firması ayrıca Dogecoin’e yatırım yapanların %49’unun pozisyon kaybetmeye devam ettiğini, %48’inin kârda ve %3’ünün başa baş olduğunu gösteriyor.

Bitcoin ve Ethereum’a bakıldığında IntoTheBlock, düşüşe rağmen BTC ve ETH yatırımcılarının çoğunun hala kar bölgesinde olduğunu gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x