Yükleniyor...
Sponsored

InvestAnswers’a Göre Bitcoin’in (BTC) %200 Artması İçin Olması Gerekenler

InvestAnswers'ın sunucusu, Bitcoin'in (BTC) mevcut değerini üç katına çıkarabileceği bir senaryodan bahsetti.

btc fiyat yuzde 200

InvestAnswers’ın sunucusu, Bitcoin’in (BTC) mevcut değerini üç katına çıkarabileceği bir senaryodan bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist, yeni bir videoda şu anda satmaya istekli olmasalar da birçok kişinin esneklik amacıyla Bitcoin’i borsalarda sakladığını ifade etti. Sunucu, satın alma baskısındaki ani bir artışın arz şokunu ateşleyebileceğini ve Bitcoin’in değerinin parabolik olarak yükselmesine neden olabileceğini belirtiyor.

“Büyük bir makro şoka neden olmak için, bir veya iki hafta içinde 100.000 ile 200.000 arasında Bitcoin almaya çalışan birine ihtiyacınız olacak. Bu, piyasayı çok kısa bir zaman aralığında 3 katına çıkaracaktır. Tek gereken bu, çünkü birçok insan borsalarda kripto paraya sahip, ancak onu satmaya istekli değiller… Benim gibi satmak istemeyen bir sürü insan var. Ama herkesin bir fiyatı vardır ve biz ne kadar yükselirsek, o kadar çok satıcı olur. Ama yine biri iki haftalık bir süre içinde birisi 100.000 ila 200.000 satın almaya çalışırsa, ilerleriz. Bir gecede 3x ve bu yaşanabilir.”

Bitcoin, yazı yazılırken 43.400 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre en iyi kripto para birimi, son 24 saatte yaklaşık %2 oranında düşüş yaşadı.

Mevcut fiyatlarla, 100.000 BTC alımı 4,3 milyar dolardan fazla olacaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x