Yükleniyor...

1 IOTA Kaç TL? 1 MIOTA Kaç TL? IOTA Fiyat Grafiği ve Diğer Ölçümler

1 IOTA Kaç TL 1 IOTA Kaç Dolar 1 MIOTA Fiyatı

1 IOTA (MIOTA) TL
1 IOTA (MIOTA) Dolar
1 IOTA (MIOTA) Euro
Değişim (24s)
Hacim (24s) Dolar
Piyasa Değeri Dolar

MIOTA/TL Hesaplayıcı


Şu anda 1 IOTA TL‘dir. Ayrıca 1 IOTA dolardır. 1 IOTA karşılığında Türk Lirası veya dolar alınabilmektedir. IOTA fiyatı son 24 saatte değişim ile şu anda TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki IOTA hacmi dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise dolardır.

IOTA Fiyat Grafiği

Sorumluluk Reddi Beyanı: Veriler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. Coinkolik herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

IOTA ile İlgili Sık Sorulan Sorular

IOTA nedir?

IOTA; nesnelerin interneti (IoT) sektörüne yönelik faaliyet gösteren, ölçeklenebilir, merkeziyetsiz, modüler ve işlem ücreti olmayan bir kripto paradır. Bu kripto paranın sahip olduğu özellikler arasında, Tangle adı verilen teknoloji dikkat çekmektedir.

IOTA coin nasıl alınır?

IOTA coin’i satın alabilmek için bir kripto para borsasında doğrulanmış üyeliğiniz olmalıdır. Ardından havale/EFT ile Türk Lirası yatırarak IOTA alabilirsiniz.

IOTA coin ne kadar?

Bu sayfadan IOTA coin’in anlık fiyat bilgisine ulaşabilir, Türk Lirası, ABD Doları ve Euro cinsinden fiyatını görebilirsiniz.

IOTA mining nasıl yapılır?

IOTA üretimi, IOTA madencileri tarafından yapılmaktadır.Iota madencileri IOTA ağı üzerinde gerçekleştirilen transfer işlemleri kayıt altına alırlar ve bunun karşılığında belirli bir miktar IOTA kazanırlar.