Yükleniyor...

İstanbul Blockchain Haftası’nda IstanDAO Günleri

İstanbul Blockchain Haftası, iki güne yayılan ve merkeziyetsiz kuruluşların (DAO) geleceğine odaklanacak olan IstanDAO etkinliğini duyurdu.

Istanbul Blockchain Haftasinda IstanDAO Gunleri

İstanbul Blockchain Haftası, iki güne yayılan ve merkeziyetsiz kuruluşların (DAO) geleceğine odaklanacak olan IstanDAO etkinliğini duyurdu.

IstanDAO günlerinde, DAO toplulukları ve projeler bir araya geliyor. Etkinlikte, DAO’ların karşılaştığı temel sorunlar, iş birliği yapma, paylaşma ve çözüme ulaşma gibi kavramların üzerinden fikirler paylaşılacak.

İstanbul Blockchain Haftası, IstanDAO Günlerini Duyurdu

IstanDAO, İstanbul Blockchain Haftası’nın ana etkinliği IstanBlock sırasında, 15 ve 16 Kasım tarihlerinde düzenlenecek.

Dünyanın en iyi 20 DAO’sunun yer aldığı, DAO’ların karşılaştığı en büyük zorluklara ortak çözümler keşfetmek için hazırlanan etkinlik, IstanDAO Unconference oturumu ile başlayacak. Yalnızca davetlilerin katılım sağladığı Unconference’nin devamında ise gelecekteki trendler konuşulacak.

Istanbul Blockchain Haftasinda Web3 e Spor Turnuvasi Heyecani 1

İstanbul Blockchain Haftası’nda Etkinlik Fırtınası

İstanbul Blockchain Haftası, IstanDAO’nun yanı sıra birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

NFT, DeFi ve DAO gibi önemli konulara odaklanacak olan İstanbul Blockchain Haftası, 14 Kasım’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Kasım ayının 17’sinde tamamlanacak olan İstanbul Blockchain Haftası’nın başlıca etkinlikleri arasında; geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen NFT’ler, dünyanın farklı bölgelerinden katılan geliştiricilerin katılacağı IstanHack ve 15 bin dolar ödüllü dünyanın ilk canlı web3 e-spor etkinliği W3E Şampiyonası yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner