Yükleniyor...

İstanbul Blockchain Haftası’nda Web3 e-Spor Turnuvası Heyecanı

İstanbul Blockchain Haftası, dünyanın ilk canlı Web3 e-Spor Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor.

Istanbul Blockchain Haftasinda Web3 e Spor Turnuvasi Heyecani 1

İstanbul Blockchain Haftası, dünyanın ilk canlı Web3 e-Spor Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor.

İstanbul, kripto varlık ve blockchain teknolojisi için heyecan verici bir kültür ve ticaret merkezi olarak konumlanıyor. Bu doğrultuda, İstanbul Blockchain Haftası da Türkiye’nin dinamik şehri olan İstanbul’da gerçekleştirilecek. Etkinlikte öne çıkanlardan birisi de ilk canlı Web3 e-Spor Turnuva’sının yapılması.

İstanbul Blockchain Haftası’nda Web3 e-Spor Turnuvası Rüzgarı

Web3 ve dijital varlıkların önde gelen etkinliği olarak tanımlanan İstanbul Blockchain Haftası, 17 Kasım’da dünyanın ilk Web3 e-Spor Turnuvası‘na ev sahipliği yapacak.

W3E e-Spor Turnuvası, İstanbul Blockchain Haftası’nın bitiş gününde oyun severleri ESA Espor Arena’da buluşturacak. Avrupa ve Türkiye’den en iyi oyuncuların takımlarının yer alacağı canlı bir beyaz knuckle turnuvası gerçekleşecek. Merkeziyetsiz oyun ekosistemini genişletmek amacıyla W3E, geleneksel web2 FPS oyunlarının oyuncularını da katılmaya davet edecek.

Istanbul Blockchain Haftasinda Web3 e Spor Turnuvasi Heyecani

İstanbul Blockchain Week’i düzenleyen EAK Digital CEO’su Erhan Korhaliller, turnuvayla ilgili şunları söyledi;

“İlk Web3 oyun fuarının yanı sıra ilk canlı Web3 e-Spor Turnuvası’nı düzenleyen ekibe liderlik etmekten dolayı çok heyecanlıyız. Web3 oyunları, bu devrim niteliğindeki teknolojide bir sonraki adımdır. Son birkaç yılda olgunlaşmasını izlemek inanılmazdı, ancak 2022 dönüm noktası olacak gibi görünüyor. Katılımcılar, oyun fuarında gelişmekte olan projeleri görme, gelecek web3 oyunlarını test etme ve geliştirme ekibiyle ağ kurma fırsatına da sahip olacaklar”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner