Yükleniyor...
Sponsored

Offchain Labs, Ethereum Yazılım Şirketini Satın Aldı

Ethereum ölçeklendirme platformu Arbitrum'un ana şirketi Offchain Labs, Ethereum yazılım şirketi Prysmatic Labs'ı satın aldı.

Offchain Labs Ethereum Yazilim Sirketini Satin Aldi

Ethereum ölçeklendirme platformu Arbitrum‘un ana şirketi Offchain Labs, Ethereum yazılım şirketi Prysmatic Labs‘ı satın aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Offchain Labs, Ethereum ölçeklendirme çalışmalarını daha da geliştirmek için satın alma işlemini tamamladı. Yazılım şirketi Prysmatic Labs, Ethereum ağ aktivitelerinin yüzde 43‘ünden fazlasını çözmeyi başardı. Ethereum ağını, PoS üzerinde çalıştırmak için kullanılan Prysm adlı yazılımı geliştirdi. Ethereum ağı halen daha bu yazılımı kullanıyor.

Offchain Labs, Ethereum Ölçeklendirmesi İçin Arbitrum’u Geliştiriyor

Arbitrum ana şirketinin satın alma işlemi, Ethereum ağını ölçeklendirme çalışmalarını hızlandırmak amacıyla yapıldı. Yazılım şirketi ve Offchain Labs, tamamen ekosistemin geliştirilmesi amacıyla çalışacak.

developer

Ana şirket, Ethereum ölçeklendirme platformları Arbitrum ve Arbitrum Nova için çalışmalarına devam ediyor. Prysmatic Labs, Prysm yazılımını Offchain Labs bünyesinde çalıştırmaya ve odaklamaya devam edecek.

Offchain Labs CEO’su Steven Goldfeder, konuyla alakalı şunları söyledi;

“Prysmatic Labs, inanılmaz yetenekli bir mühendis ekibine sahip ve Ethereum topluluğuna olan bağlılıkları da ortada. Ethereum ekosisteminde yaygın olarak kullanılan, sınıfının en iyisi ürünleri ortaya çıkardılar.”

Prysmatic Labs kurucu ortağı Raul Jordan, bu satışı mantıklı bir hareket olarak değerlendirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x