Yükleniyor...

İstanbul Blockchain Week’te Altcointurk rüzgarı

Altcointurk Web3 ekosisteminde topluluğun gücünü de arkasına alarak harika işler yapmaya devam ediyor.

ibw

Altcointurk Web3 ekosisteminde topluluğun gücünü de arkasına alarak harika işler yapmaya devam ediyor. Ağustos ayı boyunca gerçekleşen etkinliklerde birbirinden değerli isimler Altcointurk ile birlikteydi.

İstanbul Blockchain Week

Ağustos ayının en önemli olayı şüphesiz ki İstanbul Blockchain Week’ti. 22-23 Ağustos tarihlerinde düzenlenen etkinlikte Stratejik Partner olarak yer alan Altcointurk, sahip olduğu stant ile topluluğun buluşma noktası olan mini bir Altcointurk Base oluşturdu.

Etkinlik süresinde en çok ziyaret edilen stantlar arasında yer alan Altcointurk Influencerlar’dan akademisyenlere, topluluk üyelerinden konuşmacılara kadar bir çok değerli ismi ağırladı. Altcointurk CEO’su Volkan Korkmaz da etkinlikte iki gün, iki farklı konuşma yaptı. İlk gün “İlk Web3 Topluluğu: Bitcoin” ve ikinci gün CryptoKemal ile birlikte “Online ve Offline Topluluklar” başlıklı konuşmalar topluluğun bu ekosistem için ne kadar gerekli olduğunun kanıtı niteliğindeydi. 

Untitled

ATOMIstanbul 2 Altcointurk Base’de!

CosmoverseHQ’nun katkılarıyla düzenlenen etkinliğe Altcointurk Base ev sahipliği yaptı. Etkinlikte Cosmoverse Türkiye Community Manager Onur Doğu Ak ve Altcointurk ekibinden Murat Akca’nın konuşmalarıyla dinleyiciler Cosmos ekosistemi hakkında faydalı bilgiler edindi. Ayrıca Cosmoverse 2023 etkinliği de 2-4 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Detaylı bilgi almak için Cosmoverse websitesini takip edebilirsiniz.

Untitled 1

Dünya’da Bir İlk! World Fan Token Day

Dünyada bir ilk olan #WorldFanTokenDay etkinliği Fan Token ekosisteminde yer alan bir çok kullanıcı ve marka ile birlikte Altcointurk Base’de gerçekleştirildi. Binance Türkiye, Bitci, Socios, CoinEx gibi Fan Token ekosisteminin önemli aktörleri de bu özel güne destek verdiler.

Untitled 2

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner