Yükleniyor...

Ja Rule, NFT Koleksiyonundaki Gelirle Bağış Yapacak

Ja Rule, Black is Beautiful adlı koleksiyonla NFT pazarına katılan ünlüler arasında yer aldı.

Ja Rule NFT Koleksiyonundaki Gelirle Bagis Yapacak

Ja Rule, Black is Beautiful adlı koleksiyonla NFT pazarına katılan ünlüler arasında yer aldı.

Rule, iş ortağı Herb Rice ile beraber Jackson State University, Morgan State University, Hampton University, Spelman College ve Morehouse College gibi siyahi kültüründeki üniversitelere bağış yapacağını duyurdu. Ünlü rapçinin eğlence firması ICONN Media da eşdeğer bağışta bulunacak.

Seçilen her okulun Rule ve iş ortakları tarafınca özel bir bağı olduğu söylendi. Rule, bu işte The Paint House ile beraber çalışacaklarını da aktardı. Rule’un bir kızı Hampton mezunu ve Rice’ın eşi ise Morgan State mezunu. Diğer üyelerden de bu okullarla özel bağları bulunanlar var. Rule, Bloomberg’e verdiği bir röportajda, bunlar bu sebeplerle seçtiğimiz okullar dedi. Bu sadece bir kıvılcım, biz başlıyoruz. Başkalarının da bu harekete katılmaları için dua ediyorum diye ekledi.

The Painted House Bu Harekete İnanıyor

The Painted Hause, gelecek nesildeki yaratıcı zihinleri güçlendirmek için erişim, eğitim ve iç görü ile renk topluluklarına yardım etmeyi içeriyor dedi. Rule, yapacağı 50 bin dolar bağışa ek olarak da bu okullardaki sanatın gelişmesi için çaba harcayacak.

Rule bu konu hakkında şöyle dedi:

Siyah çocuklarımızın HBCU’lara giderken gurur duyması önemlidir

Floridalı sanatçının çıkardığı bu koleksiyon 1000 ilüstürasyon içeriyor ve Amerika’da siyahi olmanın karışıklığını anlatıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner