Yükleniyor...

Jack Dorsey, Shiba Inu ve Robinhood’la Dalga Geçti

Twitter'ın eski CEO'su Jack Dorsey, Shiba Inu'yu listelediği için komisyonsuz ticaret uygulaması Robinhood ile alay etti.

dorsey

Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey, Shiba Inu’yu listelediği için komisyonsuz ticaret uygulaması Robinhood ile alay etti.

Jack Dorsey, son tweetine göre Robinhood’un Shiba Inu kripto para birimini ekleme kararıyla şaşkına döndü. Dorsey’in alay etmesinin ardından, Robinhood CEO’su Vlad Tenev ise cevap olarak Twitter’ın ne zaman tweet düzenleme butonu sunacağını sordu.

Önde gelen komisyonsuz ticaret uygulaması nihayet Salı günü Shiba Inu kripto para birimini topluluğu memnun etmek için listeledi. SHIB token’ın fiyatı, merakla beklenen listelemenin ardından yaklaşık %35 arttı, ancak o zamandan beri kazançlarının çoğunu sildi.

Robinhood ayrıca toplulukla aktif olarak etkileşim kurarak Twitter oyununu hızlandırdı. Tenev ayrıca bir Shiba Inu köpeğiyle oynarken çekilmiş bir fotoğrafını da yayınladı ve köpeklerin insanın hayatını bütünleştirdiğini söyledi.

Bu, Dorsey’in SHIB ile ilk dalga geçmesi değil. Ekim ayında milyarder, Shiba Inu’yu tanıttığı için kripto para borsası Coinbase’i de eleştirdi. Dorsey, altcoinleri benimseme fikrini defalarca reddeden sadık bir Bitcoin maksimalisti olarak biliniyor. Diğer kripto para birimlerini keşfetme konusundaki isteksizliği, Ethereum topluluğu ile sayısız anlaşmazlığa yol açtı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x