Yükleniyor...

Japon Bankası SMBC NFT Planlarını Artırıyor

Japon bankası SMBC, NFT hakkında geçtiğimiz günlerde müşterilerinin ilgisini çekecek bazı açıklamalar yaptı.

Japon Bankası SMBC NFT

Japon bankası SMBC, NFT hakkında geçtiğimiz günlerde müşterilerinin ilgisini çekecek bazı açıklamalar yaptı.

Japonya’nın en büyük bankalarından olan SMBC geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamada, NFT ve Web3 projelerini geliştirmek amacıyla blokzincir girişimi HashPort ile iş birliği yaparak daha iyi hizmet vereceğini kamuoyuna duyurdu.

Japon Bankası SMBC NFT İşinde İşlerini Geliştireceğini Belirtti

SMCB ve HashPort iş birliği kapsamında NFT’ler üzerinde birtakım çalışmalar yapmayı hedefleyen bir iş labaratuvarın kurulacağı belirtildi.

Geçtiğimiz mart ayında, Japonya’nın en büyük bankalarından birisi olan Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) NFT piyasasını genişletmek ve geliştirmek amacıyla oyun yazılımı şirketi olan Animoca Brands ile iş birliği yapmıştı. Fakat işler beklendiği gibi gitmedi.

Japon Bankası SMBC NFT

MUFG geçtiğimiz şubat ayında çok fazla getirisi olmadığını iddia ederek blokzincir ödeme seçeneğini askıya alacağını da belirtmişti. Kasım ayında ise Japonya’nın en büyük bankalarının olduğu topluluk olan bir endüstri formu, banka cüzdanları tarafından desteklenen yeni bir kripto para birimi olasılığını detaylı bir şekilde araştırmak için teknik bir inceleme raporu yayımlamıştı.

Japon bankası SMBC NFT planları hakkında çok fazla detaya girmeyi tercih etmedi. İlerleyen zamanlarda gerekli açıklamalar yapıldığında sizleri bilgilendireceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner