Jelurida Africa, Blockchain Seferberliği Başlattı • Coinkolik
Yükleniyor...

Jelurida Africa, Blockchain Seferberliği Başlattı

Jelurida Africa, blockchain ve akıllı sözleşme uzmanlarından oluşan güçlü bir ekip olarak biliniyor.

afrika

Jelurida Africa, blockchain ve akıllı sözleşme uzmanlarından oluşan güçlü bir ekip olarak biliniyor. Ekip üyeleri, benzersiz bir eğitim programı başlatma planlarını duyurdu.

Jelurida ekibi, ilk Doğu Afrika seferberliğine hazırlanıyor. Ekip, 2021’de Kenya, Ruanda, Uganda, Etiyopya, Malavi, Zambiya, Mozambik, Zimbabve ve Tanzanya’yı ziyaret edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

30 günlük bu gezi esnasına Jelurida temsilcileri, yerel halkı blockchain ve kriptografi konusunda eğitecek ve kripto varlıklar hakkında detaylı bilgilendirme yapacak.

Ekip, özellikle patentli teknolojileri Ardor ve Ignis hakkında da bilgilendirme yapacak.

“Kişisel deneyimler yoluyla hikaye anlatımı” Jelurida’nın eğitim programının temel unsuru olacak. Yapılacak Doğu Afrika gezisinde, fintech ve BT konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmayan vatandaşlara dahi blockchain teknolojisinin gücü anlatılacak.

Jelurida, gezi kapsamında DLT’ler ve kripto varlıkların segmenti konusundaki anlayışı geliştirebilmek için ücretsiz olarak e-kitap dağıtacak.

Halkla yapılacak kişisel toplantıların yanı sıra, hükümet yetkilileri ve üniversiteler ile de bir dizi görüşme planlanmış durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x