Yükleniyor...

Jim Cramer BTC konusunda uyardı: Bu daha başlangıç!

Grayscale etmenli keskin bir düşüş yaşayan Bitcoin (BTC) için yorum yapan Jim Cramer, "Bitcoin satışlarının kötü bir başlangıcı" dedi.

Jim Cramer BTC düşüş

Grayscale etmenli keskin bir düşüş yaşayan Bitcoin (BTC) için yorum yapan Jim Cramer, “Bitcoin satışlarının kötü bir başlangıcı” dedi.

Spot Bitcoin ETF’lerin onaylanmasından sonra kripto para piyasası düşüş yönlü ilerliyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), geçtiğimiz gün 40 bin dolar seviyesine geriledi. Bitcoin’in yaşadığı düşüş altcoin’lerde de hareketliliğe yol açtı. Kripto piyasasında karamsar hava hakimken, sektörün usta isimlerinden dikkat çeken yorumlar gelmeye başladı.

CNBC’nin popüler ismi Jim Cramer, BTC fiyatına yönelik çarpıcı bir açıklama yaptı. X üzerinden paylaşım yapan Cramer, Bitcoin satışlarının henüz daha başlangıç aşamasında olduğunu vurguladı.

Jim Cramer BTC

Jim Cramer Bitcoin (BTC) fiyatına değindi

Bitcoin’in (BTC) keskin bir düşüş yaşaması, kripto yatırımcılarını tedirgin etti. BTC, geçtiğimiz gün 40 bin 600 dolar seviyesine kadar geriledi. Yaşanan düşüş, Grayscale’in Coinbase’e düzenli olarak BTC aktarmasına ve düzeltme beklentisine bağlandı.

Özellikle spot Bitcoin ETF gündeminin başlangıcından bu yana BTC satın alan ve kârlı durumda olan cüzdanların da satışa başlaması dikkat çekti. Satış yapan cüzdanlar, Grayscale’in baskısıyla birleşince piyasada düşüş kaçınılmaz hale geldi.

Kripto piyasası karamsar bir güne başlarken, CNBC’nin usta ismi Jim Cramer’dan tepki çeken bir paylaşım geldi. Cramer, X platformu üzerinden Bitcoin’i değerlendirdi.

Cramer, yaptığı paylaşımda, Bitcoin satışlarının sıkıntılı başlangıcına dikkat çekti. Yorumcu, BTC’de bir duruş sergilenmeye çalışıldığını, ancak bunun satış baskısını kırmak için yeterli olmadığını savundu.

Cramer, BTC’nin ETF beklentisiyle değerini yüz milyarlarca dolar artırdığını ve fiyatını ikiye katladığını belirtti. CNBC’de yayınlanan Mad Money’in sunucusu Cramer, değeri ikiye katlanmış bir varlığa yatırımcıların daha zor sahip olacağını ve bu nedenle hiç kimsenin BTC’ye ilgi göstermeyeceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner