Yükleniyor...

Justin Sun, Ethereum topluyor: Altcoin’ler uçuşa geçecek mi?

SpotOnChain,  TRON kurucusu Justin Sun'ın şüpheli bir cüzdanının Ethereum (ETH) düşüşlerini satın aldığını bildirdi.

ethereum justin sun

SpotOnChain,  TRON kurucusu Justin Sun’ın şüpheli bir cüzdanının Ethereum (ETH) düşüşlerini satın aldığını bildirdi.

Justin Sun’ın 3.097 dolar seviyesinden 1.614 ETH satın aldığı bildirildi. Sun bu satın alımı yapmak için yaklaşık 5 milyon USDT harcadı. Bu, ETH için kayda değer bir gelişmedir çünkü düşüş sürecine denk geldi.. Dahası, Justin Sun kripto dünyasında dikkate değer bir kişiliktir. Sun’ın bu tür hareketleri piyasada güçlü bir etki bırakabilir.

Ethereum fiyatına etkisi

-SpotOnChain,  TRON kurucusunun sürekli olarak ETH satın aldığını ortaya çıkardı. İddiaya göre 8 Şubat’tan bu yana 362.751 ETH satın aldı. Bu coin’leri 3.047d olar seviyesinde satın almak için üç farklı cüzdan kullanıldı. Bu ETH satın alımlarının tahmini maliyeti yaklaşık 1,11 milyar dolar.

Justin Sun’ın Ethereum ile işi henüz bitmemiş gibi görünüyor. SpotOnChain’e göre, yakın zamanda kripto borsası Binance’e yaklaşık 45 milyon USDT yatırdı. Bu hareket, önümüzdeki günlerde bu USDT birikimini daha fazla Ethereum satın almak için kullanabileceğini gösteriyor. Bu potansiyel satın alımların ETH’yi artırması bekleniyor.

Yukarıda belirtildiği gibi, Sun gibi piyasa liderlerinin yaptığı önemli satın alımlar bir coin üzerinde olumlu bir etki bırakabilir. Ethereum durumunda, Sun’ın zaten büyük bir varlığı var, çünkü daha fazla coin satın alabilir. Bu,  uzun vadede ETH fiyatı ve daha geniş kripto piyasası üzerinde olumlu bir etki yaratabilir.

Bu makaleyi yazarken Ethereum, son bir günde yüzde1,5 artışla 3.126,54 dolar civarında işlem görüyordu. Bu küçük bir yükseliş eğilimi olsa da, ETH’nin bir toparlanma başlatmaya çalıştığı görüldüğünden yine de olumlu bir hareket.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner