Yükleniyor...
Sponsored

Kanadalı Yatırım Yönetimi Şirketi, Kanadalı Düzenleyicilere Kripto Dostu Düzenleme Çağrısında Bulundu

Yönetimi altında 12 milyar dolarlık varlık bulunan Kanadalı yatırım yönetimi şirketi Wealthsimple'ın kurucu ortağı ve CEO'su Michael Katchen, Kanada’nın kripto dostu bir ekosistem oluşturarak birçok zeki insanı ülkeye çekebileceğini düşünüyor.

kanadali yatirim yonetimi sirketi kanadali duzenleyicilere kripto dostu duzenleme cagrisinda bulundu 6

Yönetimi altında 12 milyar dolarlık varlık bulunan Kanadalı yatırım yönetimi şirketi Wealthsimple’ın kurucu ortağı ve CEO’su Michael Katchen, Kanada’nın kripto dostu bir ekosistem oluşturarak birçok zeki insanı ülkeye çekebileceğini düşünüyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünya çapında kripto varlık düzenlemelerine ilişkin tartışmalar sürüyor. Kanada’nın önde gelen yatırım yönetimi şirketi Wealthsimple’dan Katchen da Kanada’nın bu alandan yararlanması gerektiğini düşünen isimlerden. Katchen Bloomberg ile gerçekleştirdiği bir röportajda Kanadalı düzenleyicilere ülkenin kripto endüstrisindeki varlığını artırma çağrısında bulundu. Ona göre birçok zeki insan son zamanlarda bu alana yöneliyor ve Kanada bu insanları kripto dostu düzenlemelerle kendine çekerek bu alanda lider olabilir:

“Teknolojideki en zeki insanlar ve en zeki mühendisler, genellikle herhangi bir büyük teknoloji devriminin zirvesinde gördüğümüz şey olan bu alanda uygulamalar oluşturmak için akın ediyor. Kanada liderliğe oynayabilir ve ‘kripto projeleri üzerinde çalışmak isteyen en zeki insanlara, blokzincirindeki şirketlere yardım etmek istiyoruz. Bunu Kanada için yapmak istiyoruz’ diyebilir.”

Gelecekte Bitcoin’in rezerv varlığı olabileceğini öngören Katchen, Bitcoin’i çevreleyen birçok spekülasyonu da göz önünde bulundurarak müşterilerine sorumlu bir yatırımın nasıl yapılacağı hakkında eğitim vermek için çabaladıklarını söyledi. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x