Yükleniyor...

Kar Elde Etmek İçin Oyun Oynamak mı? Bu Protokol Bunu Sağlayacak!

Bitcoin (BTC) ile Ethereum‘daki (ETH) merkezi olmayan finans arasında bir köprü olarak tasarlanan Badger DAO protokolü, yatırım stratejilerini genişletti

oyun

Bitcoin (BTC) ile Ethereum‘daki (ETH) merkezi olmayan finans arasında bir köprü olarak tasarlanan Badger DAO protokolü, yatırım stratejilerini genişletti. Bugünden itibaren kullanıcılar, yeni “oyuna” katılarak NFT elde etmek suretiyle kar elde edebilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Badger DAO’nun Honeypot bölüm I adlı ürünlerinden birini kullanarak katılımcılar, bBadger veya BAdger UNI tokenlerini stake etmek için NFT toplayabilir. Böylece, 30.000 dolara kadar ödül almaları için gereken 6 NFT’den 1’ini almalarına izin verilecek.

Protokolün arkasındaki ekip “bugüne kadarki en oyunlaştırılmış deneyimi” başlattı. MEME ile bir ortaklık aracılığıyla, Honeypot part II: Diamond Hands dağıtıldı. “Oyun alanını dengelemek” için tasarlanmış bir mekanizma ile, ürünün bu ikinci versiyonu ödülün bir kısmını oynayarak NFT kazananlara vermeyi vaat ediyor.

Ek olarak, bir oyuncu kazançlarından bir pay almak için NFT’sini kullanmak için ne kadar uzun zaman beklerse, ganimeti o kadar büyük olacaktır. Bu mekanizma, daha fazla oyuncu katılımını teşvik etmeyi ve daha uzun süre oynadıklarında daha fazla ödül almalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Daha yaygın kartlara güç eklemek, daha sonra havuzun daha yüksek kısmını kullanacağınız anlamına gelir. Erken dönemde çok büyük bir dezavantaj var, ancak bu son kartlar kullanıldıkça ortadan kalkıyor, bu yüzden hepsi daha kıt hale geldikçe, farklı kartların değerleri birbirine yakın olmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x