Yükleniyor...

Keep3rV1 (KP3R) Nedir?

Keep3rVr1 Network, harici geliştirmelere ihtiyaç duyan tüm projeler için merkeziyetsiz bir ağdır.

kp3r 1

Keep3rVr1 Network, harici geliştirmelere ihtiyaç duyan tüm projeler için merkeziyetsiz bir ağdır. Merkeziyetsiz altyapıların çalıştırılmasına yardımcı olmaktadır. Keep3rVr1’in yerel token’i KP3R’dir.

Keep3rVr1, blok zinciri mühendisi ve uygulama geliştiricisi Andre Cronje tarafından kurulmuştur. Andre Cronje tarafından kurulmuştur. Keep3rV1’in amacı, çok sayıda akıllı sözleşmeye dayanmaları nedeniyle birçok blok zinciri tabanlı projenin karşı karşıya kaldığı bakımın azaltılmasına yardımcı olmaktır.

Proje ana amacı, merkeziyetsiz finans protokolleri gibi iş ilanları ile Keepers olarak bilinen iş uygulayıcıları arasındaki etkileşimi kolaylaştıran bir içeriktir. Karşılığında başarıyla tamamlanan her iş için projenin yerel KP3R token’ında ödüller alırlar.

Keep3rV1, bir ERC-20 yönetim token’ı olan KP3R’yi kullanan Ethereum tabanlı bir platformdur. Keep3rV1 platformunun kendi içinde, bağlı Keeper’lar işleri yönetmek, onaylamaktan ve diğer Keeper’ları yönetmekten sorumludur. Projenin akıllı sözleşmeleri, Ekim 2020’nin sonunda, bir Blockchain güvenlik şirketi olan PeckShield tarafından, yayınlanmadan önce denetlenmiştir. 

kp3r

Keep3rVr1 projesinin özellikleri şu şekildedir:

  • Sistemlerine güç sağlamak için birden çok akıllı sözleşmeyi aynı anda kullanarak blok zincir tabanlı projelerin yaşadıkları karmaşanın ve bakım giderlerinin azaltılmasını sağlamaktadır.
  • Projeler ve geliştiricilerin birlikte daha verimli şekilde çalışması için merkeziyetsiz ekosistem meydana getirecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Ağa bakıldığında ise işlemleri gerçekleştiren ve olayları tetikleyen akıllı sözleşmeler, bot’lar ya da komut dosyaları sağlayan bir yapıda olduğu görülmektedir. Bu kapsamda onaylayıcı kullanıcılara güvenmektedir.

Keep3rVr1 projesinin bazı avantajlarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Güçlü kripto para borsalarında işlem görmesinin ardından piyasa başarısı desteklenmiştir.
  • Blok zincir tabanlı projeler için önemli bir sorun olan bakım giderlerini azaltmaktadır.
  • DeFi ve diğer pek çok alanda alanında önemli çözümleri sayesinde umut vaat etmektedir.

Keep3rVr1(KP3R), piyasa değeri ve işlem hacmi ile en büyük kripto para borsalarında listelenmektedir. Güvenilir ve büyük borsalar üzerinden işlem yapılabilmektedir. Bu borsalar; Binance, Kraken, KuCoin’ dir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner