Kripto Altyapı Sağlayıcısı Cion Digital, 12 Milyon Dolar Yatırım Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Altyapı Sağlayıcısı Cion Digital, 12 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Cion Digital, başlangıç finansmanı turunda 12 milyon dolar yatırım aldı.

Geleneksel finans kurumlarina kripto altyapisi sağlayan Cion Digital başlangiç finansmani turunda 12 milyon dolar yatirim aldi.

Cion Digital, başlangıç finansmanı turunda 12 milyon dolar yatırım aldı. 

Geleneksel finans kurumları için kripto altyapısı startup ​​oluşturma araçları sunan Cion Digital, 12 milyon dolar topladı. Green Visor Capital ve 645 Ventures’ın yönettiği turda, Cota Capital, Epic Ventures, Hourglass Capital Partners, BAT Ventures, Greycroft ve Ulu Ventures gibi isimler de yer aldı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cion’un kurucusu ve CEO’su Snehal Fulzele The Block’a yaptığı açıklamada fonun ekibin genişletilmesi ve altyapı platformunun başlatılması için kullanılacağını söyledi. Platformun ilk versiyonunun ise, bu yılın ilk çeyreğinde başlatılması planlanıyor.

Fulzele şu anda Cion’ın yarım düzine kullanıcı ile test edildiğini söylüyor. Bu kullanıcılar arasında kredi veren bir fintek kuruluşu ve bir araç satıcısı yer alıyor. Fulzele’nin aktardığına göre, fintek şirketi müşterilerinin kripto varlıklarla işlem yapmasını; araç satıcısı ise geleneksel finansmana mesafeli olan Y ve Z kuşağı için kripto finansmanı sağlamak istiyor. Şirket, kripto dışı kuruluşların da kripto hizmetleri sunmalarına yardımcı olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x