Kripto Destekçileri, Senatör Richard Shelby'yi Hedef Alan Bir Reklam Panosu Yerleştirdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Destekçileri, Senatör Richard Shelby’yi Hedef Alan Bir Reklam Panosu Yerleştirdi

Dijital haklara odaklanan ve kar amacı gütmeyen bir grup olan Fight for the Future, kripto varlık destekçilerinden bağış topladıktan sonra Birmingham'da Senatör Richard Shelby’yi hedef alan bir reklam panosu hazırladı.

kripto destekcileri senator richard shelbyi hedef alan reklam panosu yerlestirdi

Dijital haklara odaklanan ve kar amacı gütmeyen bir grup olan Fight for the Future, kripto varlık destekçilerinden bağış topladıktan sonra Birmingham’da Senatör Richard Shelby’yi hedef alan bir reklam panosu hazırladı.

Şubat ayında yeniden seçilmek için aday olmayacağını açıklayan 87 yaşındaki senatör, ABD’nin tartışma yaratan altyapı tasarına gizlice giren ve endüstriye zarar verecek kripto varlık vergisi hükmündeki önemli değişikliği engellemesinin ardından kripto varlık topluluğunun öfkesini çekmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kaotik bir oylama oturumu sırasında Shelby, 50 milyar dolarlık ek savunma harcaması talep etti. Bu, Senatör Bernie Sanders ile bir anlaşmazlığa yol açtı ve bu da nihayetinde değişikliği engelledi.

Sonuç olarak, altyapı tasarısı orijinal haliyle Senato’dan geçti ve bu da geniş kapsamlı “komisyoncu” tanımıyla sektörü tuzağa düşürdü.

Shelby daha sonra değişikliği desteklediğini ancak yenilik yerine ülkenin güvenliğine öncelik vermeyi seçtiğini tweet’ledi.

Bu haftanın başlarında demokratlar, tartışmalı mevzuatta herhangi bir değişikliğin yer almaması için oy vererek kripto varlık topluluğuna bir darbe daha indirdi.

Ancak 13 Ağustos tarihli bir Bloomberg haberine göre ABD Hazine Bakanlığı, madencileri, stake yapanları, yazılım geliştiricileri ve donanım üreticilerini hedef almayacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x