Yükleniyor...

Kripto Madenciliği Artık Tüm Akıllı Telefonlarda Kullanılabilir (Sponsorlu)

Uzun yıllardır kripto para madenciliği sadece seçkin birkaç kişiye rezerve edildi.

stormgain ck

Uzun yıllardır kripto para madenciliği sadece seçkin birkaç kişiye rezerve edildi. Yeterli zamanı ve sermayesi olan insanlar kendi madencilik teçhizatlarını kurmak için kaynaklara yatırım yapmaya istekliler. Bununla birlikte, bulut madenciliği de hız kazanıyor ve StormGain’in çözümü, daha eşit bir oyun alanı oluşturma umuduyla teknik engelleri ortadan kaldırıyor.

Madencilerin elektrik maliyetleri, bakım ve genel yatırım getirisi gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmaları gerektiğinden, madencilik küçük oyuncular için az kazançlı hale geldi. StormGain, bu anlatıyı değiştirmek ve herkese kripto para birimi işlemlerini doğrulama şansı verir ve bunu yaparken de güzel bir gelir elde etmek ister.

Bulut madenciliği, günümüzde kripto para birimi endüstrisinde yaygın bir eğilimdir. Bununla birlikte, birçok sağlayıcı önemli getiriler sunduğunu iddia ediyor ama bu vaatleri yerine getirmekte başarısız oluyor. StormGain, mobil tabanlı bir bulut madenciliği çözümü sağladığı için farklı bir türdür. Her kullanıcı, işlerin donanım tarafı ile uğraşmadan doğrudan cep telefonundan kripto para madenciliği yapabilir. Mobil uygulama kullanıcıları, doğrudan uzak bulut sunucularına bağlanarak StormGain’in, diğer bulut madenciliği hizmet sağlayıcıları tarafından sunulan özelliklerle karşılaştırılmaz, risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü sağlamaya olanak tanır.

İlk adım, bu seçeneği tercih edenler için akıllı telefon veya masaüstü bilgisayar kullanarak StormGain platformuna kaydolmaktır. StormGain, olabildiğince çok kişinin bulut madenciliği ile tanışmasını sağlamak için özellikle sorunsuz bir kayıt sürecini tercih eder. Kayıt işlemi ayrıca, doğrudan kullanıcıların madencilik hesaplarına iletilen 5 USDT tutarında kazançlı bir bonusu da içerir. İşlem basittir, kayıt olduktan sonra bonusu almak için MINER promosyon kodunu kullanın. Hesabı onayladıktan sonra, kullanıcılar akıllı telefonun performansı üzerinde hiçbir etkisi olmadan bulut madenciliği sunucusuna bağlanarak Bitcoin madenciliğine hemen başlayabilirler.

Minimum 10 USDT kar sınırını karşıladıktan sonra kullanıcılar, StormGain ile kripto varlıklarını takas edebilirler. Maden parasını, ticaret sürecinden geçmeden çekmek mümkün değildir, ancak adil bir takas için ticaret yoluyla elde edilen tüm kar, herhangi bir zamanda kişinin hesabından aktarılabilir.

StormGain aracılığıyla alım satım ve takas, %0 komisyon karşılığında yapılır ve kullanıcılar, emrindeki tüm standart ve gelişmiş araçlardan yararlanır. Hizmet ayrıca, kripto portföylerini hızlı ve zahmetsizce genişletmek isteyenler için kripto para birimi tabanlı para birimi satın almayı da öneriyor.

StromGain, başlangıcından bu yana inanılmaz ortaklıklar ile sözleşme imzaladı, bu da onu Finans Komisyonu bünyesindeki tanınmış Blockchain Derneği’nin bir üyesi olan CoinMarketCap tarafından kripto yatırımcıları için 1# faiz oranı sağlayıcısı ve aynı zamanda bir SS Lazio resmi ticaret ortağı ve aynı zamanda piyasanın en iyisi haline getirdi. The European’a göre kripto para birimi ticareti ve değişim platformu bugüne kadar StormGain’in ticari ürünü, dünya çapında on binlerce yatırımcı tarafından üretilen 30 günlük 6 milyar doların üzerinde bir hacme denk geliyor.

StormGain’i diğer bulut madenciliği sağlayıcılarından ayıran şey, madencilik ödüllerinin ticaret hacmi ile orantılı olmasıdır. Daha yüksek işlem hacmine sahip kullanıcılar, daha yüksek bir günlük madencilik geliri elde edeceklerdir. StormGain ile daha uzun süreler boyunca madencilik yapmak, en aktif madenciler ve yatırımcılar için büyük sermaye girişlerini göstererek, kişinin kar potansiyeli üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Bulut madenciliği ödülleri her 30-40 dakikada bir dağıtılır. Ardından, kullanıcılar parayı 72 saatten daha kısa bir süre içinde ticaret hesaplarına çekebilirler. Yeni gelenler için, ilk mayınlı Bitcoin ödülleri 4 saat içinde erişilebilir hale gelecek ve bu, bulut madenciliği endüstrisinde başka bir yerde bulunmayan bir başarıdır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner