Kripto Meydanı: Blockchain ve Yatırım Dünyası • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Meydanı: Blockchain ve Yatırım Dünyası

Dördüncüsü düzenlenecek olan Kripto Meydanı'nda, blockchain ve yatırım dünyası hakkında derinlemesine konuşulacak.

Kripto Meydani Blockchain ve Yatirim Dunyasi

Dördüncüsü düzenlenecek olan Kripto Meydanı‘nda, blockchain ve yatırım dünyası hakkında derinlemesine konuşulacak.

Kripto paraların benimsenmesi günden güne artıyor. Tüm dünya, artık blockchain teknolojisine kucak açıyor. Günden güne kullanımı artan blockchain, yeni yatırımcıların en merak ettiği konu başlıklarından biri haline geldi. Aynı zamanda, küresel ekonomi oldukça çalkantılı ilerliyor. Özellikle ABD ve Rusya merkezli hamleler, küresel ekonominin sürecini bir hayli zora sokuyor. Faiz artışları ve gelecekteki yeni koşullar insanları düşündürmeye başladı. Böyle bir durumda, yatırım dünyasının nasıl şekilleneceği merak konusu oldu. Kripto Meydanı, merak edilen tüm bu konulara derinlemesine giriyor.

Kripto Meydanı’nda, Blockchain ve Yatırım Dünyası İrdelenecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain, yenilikçi ve benzersiz yönleriyle yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Son zamanlarda, blockchain alanında yaşanan gelişmelerde artış gözlemlendi. Artık tek bir tıkla işlem yapılabilen bu dönemde, neye ve nasıl işlem yapıldığını bilmenin önemi arttı. Teknolojinin gelişmesi, teknolojiyi anlamanın gerekliliğini de beraberinde getirdi.

İşte tüm bu mevzular, 17 Kasım Perşembe günü saat 19:00‘da, Levent Kolektif House‘da irdelenecek. Perşembe günü Kripto Meydanı’nda, bu konuları konuşmak üzere önemli isimler ağırlanacak. Aziz Dostgül, Gizem Sezer, Merve Zabcı, blockchain ve yatırım dünyası konularına derinlemesine giriş yapacak. Moderatörlük koltuğunda ise Kıvılcım Harika Ertunç yer alıyor.

Kripto Meydanı etkinliğine katılmak isteyenler, buradan form doldurabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x