Yükleniyor...

Kripto Para Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano (ADA) İçin ‘Karar Zamanı’ Yaklaşıyor

Popüler bir kripto para analisti, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için “karar zamanının” geldiğini söylüyor.

adobestock concept w 1 1

Popüler bir kripto para analisti, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için “karar zamanının” geldiğini söylüyor.

Yeni bir videoda Cowen, ADA’nın şu anda önde gelen altcoin Ethereum’un 2016/2017 pazar yapısını yansıtıyor olabileceğini ve 2017’de 100 kattan fazla yükselmeden önce 2016 sonlarında kısa süreliğine yeni düşük seviyelere gerilediğini söyledi.

Cowen’in belirttiği gibi, ADA yakın zamanda, 20 haftalık basit hareketli ortalamadan (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamadan (EMA) türetilen bir piyasa göstergesi olan boğa piyasası destek bandını rötuşladı. Token şu anda 1.09 dolar civarında seyrediyor.

Cardano yazı yazılırken 1,09 dolardan işlem görüyor, bu bir hafta önce işlem gördüğü fiyattan daha düşük. Bununla birlikte, piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto varlığı geçen ay neredeyse %35 oranında arttı.

Cowen, Cardano’nun Ethereum’un 2016/2017 yukarı hareketini taklit edecekse, ADA’nın önümüzdeki iki ay içinde mevcut aralığının 2.60 dolar civarındaki üst seviyeye geri dönmesi gerektiğini açıklıyor.

“Aradığımız şey, yine karar verme zamanı olduğu fikriyle, mesele şu ki, Ethereum [2016/2017’de] aynı piyasa yapısına sahipti, burada bir çeşit pinpon oynuyordu ve sonuçta bu aralığa çıktıktan yaklaşık bir yıl sonra boğa piyasası destek bandına geri döndük… [ETH] yaklaşık bir aydan bir buçuk aya kadar onun etrafında konsolide oldu ve sonra ayrıldık. ADA da bu duruma çok benziyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x