Yükleniyor...

Kripto Para Analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve Popüler Bir Altcoin’de Ralli Yaşanabileceğini Söyledi

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve son zamanlarda adından söz ettiren bir altcoin'in hafta sonu piyasa düşüşüne rağmen yükseliş ivmesini sürdüreceğine inandığını söyledi.

altcoin

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve son zamanlarda adından söz ettiren bir altcoin’in hafta sonu piyasa düşüşüne rağmen yükseliş ivmesini sürdüreceğine inandığını söyledi.

Anonim trader Credible, Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmeden önce 42.000 dolar seviyesine geri çekildiğini gördüğünü söyledi.

“Bu son haftalık kapanışla, çok önemli bir seviyeyi geri aldık. Yüksek zaman diliminde bu seviyenin üstünde veya altında kapattığımız son dört kez, birkaç hafta içinde aralığın karşı ucuna geçtik. Bu sefer de aynısını bekliyoruz – 40.000 dolarlık düşük bir yeniden test ve yükselişin devamı. BTC.”

Credible’ın grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti kısa geri çekilme sona erdiğinde Bitcoin rallisinin 50.000 doların üzerinde olacağını tahmin ediyor.

FPPYDm9VcAUJjNY

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para ise XRP. Analist kripto paranın 1,00 doların üzerinde bir ralli için hazırlandığını söyledi. Credible, grafiğine dayanarak, XRP’nin önce 1.01 dolara, ardından 1.50 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

“Beklenenden biraz daha uzun sürüyor ama yine de yolda. Daha düşük bir zaman dilimi oynaklığı görebiliriz, ancak daha yüksek seviyemizi düşük tuttuğumuzu ve buradan yukarı devam ettiğimizi düşünüyorum. XRP.”

Credible’ın radarındaki son kripto para, ödemeler için oluşturulmuş bir kripto para birimi olan Litecoin’dir (LTC). Credible’a göre, Litecoin’in grafiği, kısa sürede %600’ün üzerinde patlayan düşük değerli bir altcoin olan Zilliqa’nın (ZIL) piyasa yapısını andırıyor.

“ZIL iki haftada yaklaşık 6 kat arttı ve LTC teknik açıdan benzer şekilde hazırlanıyor gibi görünüyor… Bu sonraki adım eğlenceli olacak.”

FPKfdGcWYAcSUSt

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x