Yükleniyor...
Sponsored

Kripto Para Analisti Michaël van de Poppe’a Göre Bitcoin (BTC) Hedefleri

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasalarını çevreleyen düşüş eğiliminin ortasında fiyat tahmininde bulundu.

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, dijital varlık piyasalarını çevreleyen düşüş eğiliminin ortasında fiyat tahmininde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videoda Van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) 90 günün en düşük seviyesi olan 32.990 dolardan sıçramasına rağmen dibin henüz gelmediğine inandığını söyledi.

“Daha yüksek zaman dilimleri hala değişmedi. Güzel bir sıçrama yaşadık ve henüz burada gerçek bir dip olduğuna veya trendi değiştirdiğimize dair bir sonuca varamadık. Bu daha da önemli… Şu anda aslında geçici bir dip bulduğumuz bir aşamaya giriyor olabiliriz. Ancak, bu büyük olasılıkla bir konsolidasyon dönemi gerektirecek ve tersine dönmeye başlamamız zaman alacak.”

Van de Poppe, Bitcoin’in henüz kesin bir taban oluşturmadığını söylese de, BTC boğalarının bir rahatlama rallisini ateşleyebileceğinin altını çiziyor.

“Bu durumda, izlenmesi gereken seviye 35.800 dolar seviyesidir. Bu aşamada 36.500 doları kıramazsak, bu testi [34.000 dolardan] yapmamız çok muhtemel görünüyor… Bununla birlikte, 36.500 doların üzerine çıkıp bu 35.800 dolar seviyesini korursak, bu yukarı yönlü ivmeyi artıracaktır.”

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin, Van de Poppe’un izlenmesi gereken kilit seviyesi olarak gösterdiği 36.880 doların biraz altında 36.245 dolardan işlem görüyordu.

Kripto para analisti Bitcoin’in 40.700 dolarlık menzil direncine ulaşabileceğini söylüyor.

Bitcoin’in harika hareketi. Serinin geri alınmasından sonra 38.000 dolar ve muhtemelen 40.700 dolarda bir test için hazır.”

FJ45 UkWUAEQzFb

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x