Yükleniyor...

Kripto Para Analisti, Terra (LUNA) ve Solana (SOL) Fiyat Beklentilerini Açıkladı

Popüler bir kripto para analisti, iki Ethereum (ETH) rakibinin fiyat hareketleri konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

luna terra solana sol

Popüler bir kripto para analisti, iki Ethereum (ETH) rakibinin fiyat hareketleri konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

InvestAnswers sunucusu yeni bir videoda, Terra’nın algoritmik bir stablecoin projesinden kısmen Bitcoin (BTC) tarafından desteklenen bir projeye geçme planları nedeniyle LUNA’da “süper yükseliş” olduğunu söylüyor:

“LUNA’yı seviyorum. Planladıkları şey yüzünden LUNA hakkında neredeyse süper bir yükselişe hissindeyim. Algoritmik bir stablecoin’den Bitcoin destekli veya hatta kısmen Bitcoin destekli stablecoin’e geçiş, mutlak bir oyun değiştirici olabilir. Yani yükseliş olabilir.”

Önceki günlerde Terra kurucu ortağı Do Kwon, TerraUSD (UST) rezervleri için milyarlarca dolar değerinde BTC satın alacağını duyurdu.

Analiste göre, Ethereum rakibi Solana (SOL) da değerinin düşük olduğunu gösteren ölçümler gösteriyor. Analist, Ethereum altcoin piyasalarını ayakta tuttuğu sürece, SOL’un direncini 150 dolar civarında çıkarması gerektiğini söylüyor.

“Bu, beta modunda olmasına ve Eylül ayında sorunları olmasına rağmen, piyasadaki en iyi SCP (akıllı sözleşme platformu). Ancak değerinin tamamen altında. Her bir metrik süper. Biri kötü o da toplam kilitli değer (TVL). Aslında fena değil ama diğerleri kadar güçlü değil çünkü aynı düzeyde teşvik vermiyorlar… Ama bence bu sadece bir zaman meselesi. Ethereum 4000 dolara çıkarsa, Solana’nın kesinlikle hızla ve uzağa gittiğini görüyorum, ancak ne olabileceğini asla bilemezsiniz. Avalanche 200 doları vurabilir. LUNA 250 dolara ulaşabilir. Solana 150 dolar civarında değer kaybedebilir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner