Kripto Para Analistine göre Solana (SOL) Yeni Bir Ralli Yaşayabilir: Hedef 500 Dolar • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Para Analistine göre Solana (SOL) Yeni Bir Ralli Yaşayabilir: Hedef 500 Dolar

Popüler bir kripto para stratejisti ve trader'ı, akıllı sözleşme platformu Solana için yeni bir fiyat artışı öngördü.

043A8C8D B38F 4DAD AF4E 3DB132AF8A91

Popüler bir kripto para stratejisti ve trader’ı, akıllı sözleşme platformu Solana için yeni bir fiyat artışı öngördü. Trader ayrıca düşük değerli bir altcoin’in arz şokuna hazırlandığını iddia etti.

Analist Credible, Solana’nın (SOL) kendi döngüsünde yeni bir dalga başlattıktan sonra büyük bir ralli başlatmasını beklediğini söyledi:

“SOL pazara liderlik ediyor ve makro 4. dalgasını bir üçgen olarak tamamlamış görünüyor. Bu, SOL’un ilk makro döngüsünün son beşinci dalgasına başladığımız anlamına geliyor. Bu destansı olacak ve önümüzdeki aylarda genel olarak göreceğimiz şeylerin tadına varacağız. 500 dolar ve üstünü bekliyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Trader, Solana konusunda Elliott Wave teorisine güveniyor.

Kripto analisti ayrıca stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’ı Curve’u (CRV) yakından takip ediyor. Credible’a göre, CRV’nin 6,50 dolara kadar yükselme ihtimali var.

“CRV, CVX (Convex Finance) ile sinerjiktir. Bunu bir tweet ile açıklayamam – ancak CVX yükseldiğinde CRV’nin doğal değerini artırır ve CRV yükseldiğinde CVX’in doğal değerini artırır.”

Convex Finance, CRV token sahiplerine ve likiditeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir platformdur. Sağlayıcılar ek faiz ödülleri kazanır. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken CRV 3.71 dolardan işlem görürken CVX 19.81 dolardan el değiştiriyordu.

Credible, arzının yaklaşık %90’ının önümüzdeki yıllar için kilitli olmasından ötürü Curve’da yükselişe geçtiğini söylüyor.

“Dolaşımdaki tüm CRV’lerin %89’u yaklaşık 3,7 yıl boyunca kilitli durumda. Bu yüzden herkes yeşil mumlara katılmak için yaygara yaparken, fiyatları daha da yüksek, daha hızlı gönderen büyük bir arz şoku olacak. Evet, kilitleme oylama gücü üretir – bu da diğer protokollerin verimini artırmak için kullanılır – bu nedenle kilitli CRV yüksek talep görüyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x