Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Paribu, Marketine BitTorrent’i (BTT) Ekledi

Türkiye'nin dev kripto para borsası Paribu, bugün yaptığı açıklama ile marketine BitTorrent'i (BTT) eklediğini duyurdu.

BitTorrent BTT

Türkiye’nin dev kripto para borsası Paribu, bugün yaptığı açıklama ile marketine BitTorrent’i (BTT) eklediğini duyurdu.

Borsa tarafından yapılan duyuruya göre, BitTorrent’i (BTT) yatırma ve çekme işlemleri bugün itibariyle başlatıldı. BTT/TL marketi ise bugün saat 16:00’da açılacak.

Paribu ayrıca TRON (TRX) sahiplerine de müjdeli haberi verdi. Yapılan duyuruda TRX sahiplerinin geçmiş döneme ait BTT dağıtımlarının gerçekleştirildiği ve bakiyelere yansıtıldığı belirtildi. Bedava BTT’ler TRX bakiyesinin 1:0.11 oranında verildi. Yani her bir TRX’e karşılık bir adet BTT dağıtımı yapıldı.

CoinMarketCap’in verilerine göre, BTT, son 24 saatte yüzde 19,03 değer artışı ile 0,001271 dolardan işlem görüyor.

BitTorrent (BTT) Nedir?

BitTorrent, merkeziyetsiz dosya paylaşım protokolünü 2019’un başında piyasa sürülen kripto para birimi BTT ile güçlendirmeyi hedefliyor. BTT, içerik oluşturucularının kitleleriyle bağlantı kurmasına, aracısız dijital para kazanmasına ve harcamasına izin verebilecek TRON Blockchain’ine dayanan bir TRC-10 yardımcı token’ını temsil ediyor.

BitTorrent’in web sitesindeki bilgilere göre, BTT, daha hızlı indirmeler karşılığında transfer edilebilir veya BitTorrent istemcisine yerleşik bir cüzdanda saklanabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner