Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Phemex, XRP’yi Yeniden Listeledi

Kripto para borsası Phemex, XRP'yi yeniden listelediğini duyurdu.

phemex xrp

Kripto para borsası Phemex, XRP’yi yeniden listelediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Singapur merkezli ticaret platformu Phemex, kullanıcılarına anket yaptıktan sonra XRP’yi yeniden listelemeye karar verdi. Ankete katılanların %74’ünden fazlası, kripto para borsasının ticaret XRP’yi yeniden sunmasını istedi. Piyasa, haberlere olumlu tepki vererek fiyatları son 48 saatte %40’ın üzerinde yükseltti.

Kripto para borsaları, piyasanın XRP talebine yanıt veriyor. Analistlere göre bazı ticaret platformları token’ı yeniden kullanmaya başladıkça, spekülatörler ezici bir şekilde yükselişe geçiyor.

Yatırımcıların Çoğunluğu XRP İstiyor

SEC ve Ripple davasındaki yeni bir güncelleme Mart ayı sonlarında manşetlere taşındı ve yatırımcıları XRP’ye geri çekti. Avukat Jeremy Hogan’a göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, XRP’nin alım satımına izin verenborsaların herhangi bir yönergeyi ihlal etmeyeceğini ima etti. Menkul Kıymetler Yasası’nın 4. bölümü uyarınca, yalnızca Ripple ve bağlı kuruluşlar yasa dışı satışlarla suçlanabilir. Hogan’ın sözlerinden birkaç dakika sonra, “RelistXRP” hashtag’i Twitter’da trend oldu.

Singapur merkezli ticaret platformu Phemex, kullanıcılarının ilgisini ölçmek için kısa süre önce piyasanın XRP talebini anlamak adına bir anket düzenledi. “Phemex’in Ripple XRP ticaretine devam etmesini istiyor musunuz” sorusunu yanıtlayan 2500 kişinin kabaca %74’ü “evet” dedi.

Phemex CEO’su Jack Tao, para yatıran ve alım satım ücretlerini ödeyen kullanıcıların çoğunun alım satım platformunun XRP’yi yeniden düzenlemesi gerektiğine inandığını doğruladı.

“Çok seçiciyiz ve yalnızca güçlü bir potansiyele sahip veya açık sözlü kamu talebi ile tamamen incelenmiş projeleri listeliyoruz. XRP durumunda, müşterilerimiz yüksek sesle ve net konuştular. Bir dizi anket ve anketten toplanan veriler aracılığıyla, müşterilerimizin XRP’yi geri istediğini gördük.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x