Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Thodex, Batıyor İddialarına Yanıt Verdi

Kripto para borsası Thodex, günlerdir sosyal medyada dolanan batıyor iddialarına yanıt verdi.

thodex

Kripto para borsası Thodex, günlerdir sosyal medyada dolanan batıyor iddialarına yanıt verdi. Thodex, önceki gün kullanıcıların Dogecoin (DOGE) çekemedikleri yönündeki iddialarını da yalanlamıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Thodex, bugünse Resmi internet sitesinden ve Twitter adresinden devir işlemleri nedeniyle platformdaki tüm işlemlerin geçici bir süreliğine durdurulduğunu dile getirdi. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Değerli kullanıcılarımız, 

2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde bir çok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisanslı Türk Şirketi olduk. 

Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir. 

İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır. 

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız. 

Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz.

Saygılarımızla.”

İnsanlar Tepkili

Öte yandan kripto para topluluğundan önemli isimler bu açıklamanın tuhaf olduğunu dile getirdi. Squanch, konuyla ilgili olarak “Daha absürt bir metin okumadım. Belli ki bir problem var” açıklamasında bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x