Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Thodex’in CEO’sundan Açıklama Geldi

Battığı ve CEO'nun 2 milyar dolarla ülke dışına kaçtığı iddialarıyla son 2 gündür gündemde olan kripto para borsası Thodex'ten bir açıklama geldi.

aaa

Battığı ve CEO’nun 2 milyar dolarla ülke dışına kaçtığı iddialarıyla son 2 gündür gündemde olan kripto para borsası Thodex’ten bir açıklama geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter üzerinden CEO Faruk Fatih Özer adına yapılan açıklamada şu önemli detaylar dikkat çekti:

“Öncelikle belirtmek isterim ki kamuoyunda şirketim Koineks Teknolojileri A.Ş. ve sahibi olduğu Thodex platformu hakkında ortaya atılan iddiaların birçoğu mesnetsizdir. 700.000’e yakın kullanıcının işlem yaptığı Thodex platformu bugüne kadar kimseyi mağdur etmediği gibi bundan sonra da etmeyecektir.”

Ortaklık görüşmelerinden bahsedilen açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“Yaklaşık 3 aydır sürdürülen ortaklık görüşmeleri sırasında mali ve dijital veriler birlikte incelendiğinde şirket hesaplarında anormal bir dalgalanma olduğu geçen hafta itibari ile tespit edilmiştir. Bunun sebep ve kaynaklarının ne olduğunun tespiti için Thodex Platformu geçici süre ile işleme kapatılmıştır. Şirketimizin teknik ekibi bu araştırmayı yaparken ben de yatırımcılar ile görüşme yapmak için 19.04.2021 tarihi ile yurtdışına çıkmış bulunmaktayım. 391.000 kişinin 2 milyar USD zarara uğratılarak ortadan kaybolduğum iddiaları asılsızdır.”

Asılsız Açıklamalara İtibar Edilmemeli

CEO Faruk Fatih Özer, kullanıcıların asılsız açıklamalara itibar etmemesi gerektiğini söyledi. Özer, açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Şahsım birkaç gün içerisinde Türkiye’ye dönüş yaparak Adli makamlar işe işbirliği içerisinde gerçeklerin ortaya çıkarılmasını sağlayacağımı ve kullanıcıların mağduriyetlerinin önlenmesi için elimden gelen gayreti göstereceğimi beyan ederim.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x