Anasayfa Altcoin Haberleri EOS (EOS) Kripto Para Piyasası Tedirgin: PlusToken, XRP ve EOS Satışlarına Başladı

Kripto Para Piyasası Tedirgin: PlusToken, XRP ve EOS Satışlarına Başladı

ABONE OL:google-news

Endüstrinin tarihinin en kötü sahtekarlıklarından biriyle ilişkili, büyük miktarda kripto para birimi şimdi harekete geçti.

Plustoken XRP ve EOS Satışlarına Başladı

Balina gözlemcileri yaklaşık 67 milyon dolar değerinde 26.316.339 EOS transferini izliyor. Kripto para transferleri takipçisi Whale Alert’e göre, fonlar bilinen bir PlusToken adresinden bilinmeyen bir cüzdana gönderildi.

Buna ek olarak Bithomp, geçen hafta ortaya çıkan büyük bir XRP balinasının da Plustoken’e bağlı olduğunu söylüyor.

Balina, iki işlemde yaklaşık 53.7 milyon dolar değerinde 284.774.000 XRP taşıdı. Whale Alert, söz konusu XRP’nin sahiplerini bilinmeyen olarak tanımlasa da, Bithomp gönderen cüzdanın PlusToken dolandırıcılarına ait olduğunu söylüyor.

PlusToken, 2018 yılında Güney Kore’de başlatılan bir Ponzi şemasıdır. Yatırımcılarına “borsa kârı, madencilik geliri ve transfer işlemleri” ile yüksek gelir vaat etti.

Aldatmaca arkasındaki hırsızlar uzun zamandır Bitcoin (BTC) ve kripto piyasalarında satış baskısı oluşturmakla suçlanıyorlar ve fiat karşılığında varlıklarını boşaltmaya çalışıyorlar.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

923BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,360TakipçilerTakip Et
613AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar