Yükleniyor...
Sponsored

Kripto Piyasası Değer Kaybederken, Gnox (GNOX), BitDAO (BIT) ve DeFiChain (DFI) Kazananlar Arasında (Sponsorlu)

Piyasalar sarsılıyor ve kripto, büyüyen risksiz ortamdan en çok etkilenenler arasında.

kripto piyasasi deger kaybederken gnox gnox bitdao bit ve defichain dfi kazananlar arasinda sponsorlu

Piyasalar sarsılıyor ve kripto, büyüyen risksiz ortamdan en çok etkilenenler arasında. Toplam piyasa değeri Kasım ayında 3 trilyon dolardan 1 trilyon doların biraz altına düştü. Bu düşüşün aylarca sürmesi bekleniyor, son TÜFE (Tüketici Fiyat Endeksi) raporundan gelen baskı ile enflasyon Haziran ayında kırk yılın en yüksek seviyesi olan yüzde 9,1’e yerleşti., Bu da FED’in faiz oranalrını artırmaya devam etmekten başka seçeneğinin olmayacağı anlamına geliyor. Bununla birlikte, ayı piyasasına rağmen, birçok kripto projesi gelişiyor ve bu makale, herhangi bir portföyü kurtarmaya yardımcı olacak üç kripto para birimine yakından bakıyor.

Gnox (GNOX)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gnox listede ilk sırada. 3. Çeyrekte BSC’ye (Binance Akıllı Zincir) token’ın protokolü, yatırımcılarına pasif gelir sağlamaya öncelik veriyor. Gnox, DeFi kazançlarını hedefliyor ve bunları herkes için erişilebilir kılıyor. DeFi ekosisteminde verim üretmedeki komplikasyonlar, birçok kripto sahibinin anlamlı bir şekilde katılmasını engelliyor. Burada ise Gnox öne çıkıyor.

Gnox protokolü, token sahipleri adına kazanmak için denenmiş ve test edilmiş DeFi protokollerinde kullanılan bir hazine fonuna sahip. Protokol, her ay tutulan GNOX’ların sayısıyla orantılı bir sabit para toplamını dağıtır. Şu anda, üçüncü ön satış aşamasında olan GNOX ve pasif gelir akışı, ayı piyasası boyunca elde tutmak için harika bir seçim olabilir. Kripto yatırımcılarının piyasa koşullarına rağmen kazanmaya devam etmelerini sağlıyor.

kripto piyasasi deger kaybederken gnox gnox bitdao bit ve defichain dfi kazananlar arasinda sponsorlu 2

BitDAO (BIT)

BIT, kullanıcıların tekliflere oy vermesini ve DAO’nun gelecekteki yönünü yönlendirmesini sağlayan BitDAO’nun yönetişim belirtecidir. Bir DAO, benzer ilkelere sahip kişilerin katılabilecekleri ve daha büyük bir hedef doğrultusunda çalışabilecekleri yeni bir organizasyon yapısını temsil eder. BitDAO, bir yatırım DAO’su ve dünyanın en büyük DAO hazine fonunun sahibidir. 2,5 milyar dolara yakın varlığı yönetiyor ve ana hedefi, merkezi olmayan ve şeffaf finansın büyümesini desteklemek. BitDAO, kripto ve blok zinciri teknolojisi giderek daha yaygın hale geldikçe, önümüzdeki yıllarda önemli bir yol gösterici güç olacak.

DeFiChain (DFI)

DeFiChain, kripto içindeki en büyük iki devden en iyi unsurları alan bir katman protokolüdür. Bitcoin ağına katılarak onu son derece güvenli hale getirir ve Ethereum gibi akıllı sözleşme yeteneğine sahiptir, temel fark çok daha ölçeklenebilir olmasıdır. DeFiChain, DeFi’nin finansal hizmetlerini uygularken Bitcoin ağının güvenliğinden yararlanan ilk projedir ve kullanıcıların borç vermelerine, ödünç almalarına, varlıkları tokenleştirmelerine ve borsalara erişmelerine olanak tanır.

Son düşünceler

Ayı piyasası, piyasa döngülerinin doğal bir yönüdür ve faydalı bir işlevi yerine getirir. Piyasadaki yutturmacaya ayak uydurarak hayatta kalan daha zayıf projeleri yok eder. Ayı piyasası, oyun alanlarını eşitler ve yalnızca alana değer katan protokollerin hayatta kalmasına izin verir. Bu makalede yer alan üç protokolün tümü, alana somut değer katmaktadır, bu nedenle ayı piyasasına karşı büyük korumalar olarak seçilmişlerdir.

Daha Fazlası İçin:
Presale’e katılın: https://presale.gnox.io/register
Web sitesi: https://Gnox.io
Telgraf: https://t.me/gnoxfinancial
Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB
Twitter: https://twitter.com/gnox_io


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x