Yükleniyor...

Kripto Piyasası Toparlanırken, LUNA Yaklaşık %30 Yükseldi

Terra (LUNA) kripto piyasası toparlanırken yaklaşık %30 artış göstererek 25 milyar dolarlık piyasa değerine yeniden dokunmayı başardı.

kripto piyasasi toparlanirken luna yaklasik yuzde 30 yukseldi

Terra (LUNA) kripto piyasası toparlanırken yaklaşık %30 artış göstererek 25 milyar dolarlık piyasa değerine yeniden dokunmayı başardı.

Ukrayna – Rusya savaşı ortasında kripto piyasası dün önemli ölçüde gerilemişti. Biden’ın dün akşam yaptırımlara ağırlık veren konuşmasının ardından, piyasalar kayda değer bir toparlanma yaşadı ve Bitcoin 34.300 dolarlık dip seviyesinden 39.700 dolara kadar yükseldi. Altcoinlerin yükşeline ise yaklaşık %30’luk kazancıyla LUNA liderlik etti. LUNA piyasa değerini yeniden 25 milyar dolar seviyesine taşımayı başarırken, 68 dolara kadar yükselmeyi başardı. RSI 72’yi gösterirken LUNA, yerel zirvesi olan 68 dolardan bir miktar düşüş yaşadı ve yayın saati itibariyle 64.81 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu haftanın başında, Luna Foundation Guard’ın (LFG) UST için ek bir güvenlik katmanı olarak Bitcoin cinsinden bir rezerv oluşturacağını söylemesi ve 1 milyar dolar toplamasının ardından LUNA ivme kazanmıştı. LUNA, düşüşün ardından da yükseliş ivmesini koruyarak yükselmeye devam etmeyi başardı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner