Kripto Varlık Platformlarının Website Trafiği Kasım Ayında %15 Arttı • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Varlık Platformlarının Website Trafiği Kasım Ayında %15 Arttı

Kripto varlık alım satım platformlarının site trafiği, 546.

kripto varlik platformlarinin website trafigi kasim ayinda 15 artti

Kripto varlık alım satım platformlarının site trafiği, 546.6 milyon ziyareti gördü. Bu rakam ise Mayıs ayında görülen 638.2 milyon ziyaretin ardından 2021’deki en yüksek ikinci rakamı temsil ediyor.

kripto varlik platformlarinin website trafigi kasim ayinda 15 artti 4
Kaynak: The Block

The Block Research, kripto varlık platformlarının Kasım ayı site trafik verilerini açıkladı. Verilere göre bu platformlar, geçtiğimiz ay 546.6 milyon ziyareti gördü. Rakam, 2021 Mayıs’ta görülen zirveden sonra bu yıl içindeki en yüksek ikinci rakam.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance, yaşadığı düzenleyici sıkıntılara rağmen en çok ziyaret edilen platform unvanını koruyor. Binance, toplam kripto varlık alım satım platformu internet sitesi trafiğinin üçte birinden fazlasını oluşturmaya devam ediyor. Binace’i ise Coinbase, KuCoin ve Bybit takip ediyor. 

kripto varlik platformlarinin website trafigi kasim ayinda 15 artti06
Kaynak: The Block

Haziran ve Temmuz aylarındaki büyük düşüşün ardından, internet sitesi trafik verileri de yükselişte. Kasım ayında görülen bu rakam, bir önceki Ekim ayından %15 daha fazla ziyarete karşılık geliyor. Bilindiği gibi kripto varlık piyasası Mayıs ayında %50’ye varan büyük bir düşüş yaşamıştı. İnternet sitesi ziyaretçi sayısının artması ise, yine piyasanın bu düşüşte yaralarını sarmaya başlaması ile paralel gerçekleşti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x