Kripto Varlık Platformu OKEx'in İsmi OKX Oldu • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Varlık Platformu OKEx’in İsmi OKX Oldu

Popüler kripto varlık platformu OKEx, ismini değiştirdiğini ve yeniden markalaşmaya gittiklerini açıkladı.

FJXpbSKWYAIRegv

Popüler kripto varlık platformu OKEx, ismini değiştirdiğini ve yeniden markalaşmaya gittiklerini açıkladı.

Popüler borsa, bugünden itibaren şirketlerini yeniden adlandırdıklarını ve web sitesine okx.com üzerinden erişilebileceğini bildirdi. Borsanın uygulamaları yeni ad, yeni logo ve yeni kimliği yansıtacak şekilde yeniden markalaştırılacak. Önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde ise daha fazla yenilik geleceği ifade edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Borsa yapılan açıklamda neden OKX seçildiğini şu şekilde ifade etti:

“Ekibimiz kripto yolculuğuna yeni başladığında, Bitcoin bir ağ olarak emekleme dönemindeydi. Ethereum hala geliştiriliyordu. Diğer halka açık blok zincirler ve uygulamalar, whitepaper kavramlarından başka bir şey değildi. Bununla birlikte, Bitcoin aracılığıyla, canlandırıcı derecede farklı bir geleceğin, her bireyin kendi değerini maksimize etme özgürlüğüne ve onuruna sahip olduğu ve gerçekten kendi değerine sahip olduğu gerçek bir açık sistem yakaladık. Bizim ilk etapta başlamamızı sağlayan şey buydu. OKEx bir kripto borsası olarak başladı. Adımızdaki “Ex”, herkesin kripto varlıklarına serbestçe erişmesi ve takas etmesi için oluşturmaya odaklandığımız açık pazarı temsil ediyor. Sektörümüzün büyümesi için gerekli ve uygulanabilir olan şey bu olduğundan, merkezi bir borsa olarak başladık.

Daha sonra merkezi olmayan finansın yükselişi, NFT’ler ve metaverse’ler heyecan verici olanaklar yaratmaya başladı. 10 yıl önce sadece bir kavram olan Web 3.0, bu teknolojik devrim dalgasının yeni sınırı haline geldi. Sektörümüz geliştikçe OKEx de gelişiyor. Dünya çapında 20 milyondan fazla müşteriye hizmet vermek için en güvenilir ve gelişmiş merkezi kripto borsası altyapısını inşa ederken, kendi statükomuza meydan okumaktan asla vazgeçmedik. MetaX, birden fazla blok zinciriyle uyumlu, gözetimsiz bir cüzdan, bir NFT pazarı ve OEC (altında heyecan verici özelliklere sahip yüksek performanslı metriklere sahip bir DEX) dahil olmak üzere birçok ürün geliştirdik.

Merkezi bir borsadan çok daha fazlasını inşa ediyoruz. Markamızı neyi temsil ettiğimizi yansıtacak şekilde geliştirmenin zamanı geldi. Önümüzde var olan olasılıklara girmek istiyoruz. Finans (DeFi) ve oyun (play to earn) sadece başlangıç ​​noktaları. Bu yüzden E’yi bırakıyoruz ve onu bu yol için X’e çeviriyoruz. Bu değişikliğinher birinizin platformumuzda yaptığı yolculuğa yardımcı olacağını umuyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x