Kurumsal Kripto Saklama Şirketleri, 2021'de 3 Milyar Dolar Yatırım Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Kurumsal Kripto Saklama Şirketleri, 2021’de 3 Milyar Dolar Yatırım Aldı

Kurumsal kripto saklama şirketleri, bu yıl 3 milyar dolardan fazla yatırım aldı.

kurumsal kripto saklama sirketleri 2021de 3 milyar dolar yatirim aldi

Kurumsal kripto saklama şirketleri, bu yıl 3 milyar dolardan fazla yatırım aldı. 

The Block Research verilerine göre, kurumsal pazara odaklanan kripto saklama şirketlerinin aldığı yatırımlar 2021’de önemli ölçüde arttı. Veriler, bu tür şirketlerin 3 milyar dolardan fazla yatırım aldığını gösteriyor. Diğer bir deyişle, 2020’de alınan yatırımın üç katından fazla.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En çok yatırım alan şirketler arasında ise, 380 milyon dolar ile önde gelen donanım cüzdan üreticisi Ledger, 350 milyon dolar ile OCC’den onay alan ilk kripto bankası olan Anchorage, 310 milyon dolar ile Fireblocks ve 50 milyon dolar ile Copper yer alıyor. 

Bu yatırımların dijital varlık endüstrisi için etkileri olacağını söyleyen The Block Research analistleri Carlos Reyes ve Greg Lim konu hakkında şunları söylüyor:

“2022’de dijital varlık saklamaya yapılan yatırımların, gelişmiş hizmet teklifleri ve dijital varlık saklamayı sağlayan teknolojilerde sürekli yenilik şeklinde meyve vermesi muhtemeldir… BBVA, BNY Mellon ve U.S Bank gibi geleneksel finans kurumlarının doğrudan veya mevcut bir saklama kuruluşu ile ortaklık kurarak saklama dahil dijital varlık tekliflerine girmesi veya genişletmesi ile bu alan büyümeye devam edecek.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x