Yükleniyor...

LayerTwoLabs, 3 Milyon Dolar Topladı

Bitcoin araştırmacısı ve geliştiricisi LayerTwoLabs, melek yatırımcılardan 3 milyon dolarlık bir fon topladı.

LayerTwoLabs 3 Milyon Dolar Topladi

Bitcoin araştırmacısı ve geliştiricisi LayerTwoLabs, melek yatırımcılardan 3 milyon dolarlık bir fon topladı.

Son zamanlarda, Bitcoin ve beraberindeki kripto para birimlerinde ayı piyasasının etkileri görülüyor. Yıpratıcı ve zorlu geçen bu süreç, kripto geleceğinin nasıl olacağı konusunda da kafa karışıklığı yaratıyor. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu, Bitcoin haricindeki kripto para birimlerine güvenmemeye başladı. Küresel kurumlardan da sadece Bitcoin‘in ilerleyebileceğine yönelik mesajlar geldi. Tüm bu süreçlerin ortasında LayerTwoLabs, Bitcoin için geliştirme ve güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Şirket, Bitcoin‘in küresel bir baskın para birimi haline geleceğine inanıyor.

Bitcoin Geliştiricisi LayerTwoLabs, Güçlü Bir Destek Aldı

Lider kripto para birimi Bitcoin, blockchain teknolojisi ve dijital altın dedikoduları arasında hareketliliğini sürdürüyor. Her ne kadar piyasa ayı yönlü düşüş sergilese de benimsenme oranlarında ciddi bir artış yaşanıyor.

Bitcoin’in benimsenmesi ve geliştirilmesine odaklanan LayerTwoLabs, çalışmalarını fonlayabilmek amacıyla melek yatırımcılardan 3 milyon dolar topladı.

Güçlü proje, birincil blockchain ile etkileşime girmeyi ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlıyor. Şirketin CEO‘su ve kurucusu Paul Sztorc, 2015 yılından itibaren bu projeyi geliştirmek amacıyla çalışıyor.

Sztorc, kullanıcıların Bitcoin‘i özgürce hareket ettirebilmelerine odaklandı. Şirketin CEO‘su, drivechain‘ler aracılığıyla Bitcoin kullanıcılarına esneklik sağlayacak. Bu esneklik, Bitcoin sahiplerinin altcoin ağlarıyla sınırlı olan yenilikçi özelliklere kolayca erişmesini sağlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner