Yükleniyor...

Lionel Messi, NFT Oyunu Yatırımcısı Oldu

Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, NFT fantezi futbol oyunu Sorare'nin yatırımcısı ve marka elçisi oldu.

Lionel Messi NFT Oyunu Yatirimcisi Oldu

Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, NFT fantezi futbol oyunu Sorare’nin yatırımcısı ve marka elçisi oldu.

Paris merkezli fantezi spor oyunu Sorare, dünyaca ünlü Fransız futbolcu Kylian Mbappe ve Japon teknoloji yatırımcısı SoftBank taafından destekleniyor. Liverpool Futbol Kulübü (LFC) ile ticari anlaşması bulunan Sorare’ye yeni bir destek de Lionel Messi’den geliyor.

Lionel Messi, NFT Fantezi Futbol Oyunu Sorare’nin Marka Elçisi Oluyor

Futbol yıldızı Lionel Messi, bir yatırımcı ve marka elçisi olarak NFT oyunu Sorare’ye katılıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Messi’nin anlaşmanın bir parçası olarak Sorare’den hisse aldığı belirtildi. Messi, Sorare ile yeni içerik ve hayran deneyimleri oluşturmak için birlikte çalışacak. Ayrıca, taraftarların kulüpler ve oyuncularla nasıl bağlantı kurduğu konusunda yeni standartlar belirlemesine yardımcı olacak.

sorare advice

Sorare’nin CEO’su ve kurucu ortağı Nicolas Julia, Messi ile ortaklığın şirket için “büyük bir dönüm noktası” olduğunu söyledi.

Sorare, kullanıcıların dijital oyuncu kartlarını takas etmelerine ve fantezi futbol turnuvalarında beş kişilik takımları yönetmelerine olanak tanıyan bir kart oyunu. En son 4,3 milyar dolar değerinde olan Paris merkezli girişim, 185′ten fazla ülkede 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Aynı zamanda İspanya’nın La Liga ve Almanya’nın Bundesliga’sı da dahil olmak üzere 300′den fazla spor takımı ve ligle ortaklığı bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x