Yükleniyor...

Listelenir Listelenmez Ciddi Bir Yükseliş Yaşayan My Neighbor Alice (ALICE) Nedir?

Kripto para borsası Binance, bugün My Neighbor Alice'i (ALICE) listeledi.

alice nedir my neighbor alice

Kripto para borsası Binance, bugün My Neighbor Alice’i (ALICE) listeledi. Kripto para birimi açılış fiyatı olan 0.10 dolardan saniyeler içerisinde 60 dolara yükselmeyi başardı.

ALICE’in halka açık satış fiyatı 0,125 USD’ydi. Kripto para birimi şu anda halka açık satış fiyatından 200 kat yüksekte işlem görüyor. ALICE, CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 30.1 dolardan işlem görüyordu.

2021 03 15 12.25.23

My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? Ne İşe Yarar?

My Neighbor Alice (ALICE), herkesin sanal adalar satın alabileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir oyundur. Animal Crossing gibi başarılı oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor; oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve non-fungible token (NFT) toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem.

ALICE, oyunun yerel yardımcı token’ıdır ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

  • Oyun İçi Para Birimi: Oyunda ve Alice’in pazarında varlıklar ve özel beceri setleri satın alma.
  • Yönetim: Öneriler ve oylama yapıları (ör. Platform işlemleri ve geliştirme) ile Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılma.
  • Stake: Platform gelirlerinin bir yüzdesini (ör. Arsa satışları, varlık satışları ve işlem ücretleri) kazanmak için ALICE token’larını stake etme imkanı.
  • Oyuncu Teşvikleri: Oyuncular, oyundaki görevleri tamamlayarak ALICE token’ları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna katılımını teşvik etmek içindir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner