Litecoin (LTC) Balinaları 2017'den Beri Birikim Yapıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Balinaları 2017’den Beri Birikim Yapıyor

Önde gelen kripto para istihbarat firması Santiment, sahne arkasında Litecoin (LTC) için gelişen bazı zincir üstü ölçümleri ortaya koydu.

litecoin balina

Önde gelen kripto para istihbarat firması Santiment, sahne arkasında Litecoin (LTC) için gelişen bazı zincir üstü ölçümleri ortaya koydu.

LTC, sert bir düşüş trendinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 410 dolardan %64 düşüşle 148 dolardan işlem görüyor. Buna rağmen Santiment, kripto para balinalarının erken dönem Bitcoin (BTC) rakibi için başka planları olabileceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Firmaya göre, Litecoin balinaları 2017’den beri görülmemiş bir şekilde 15 haftalık bir birikim serisinde.

“Litecoin, son iki gün içinde BTC’ye karşı yaklaşık +%5 artışla bazı yaşam belirtileri gösteriyor. 10.000 ila 1.000.000 LTC tutan balina adresleri, 2017’den bu yana en uzun olan 15 haftalık birikim modelinde. Sadece 15 haftada LTC’nin arzının %5’ini eklediler.”

FI7E4qRUcAAI5GY
Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment ayrıca gizlilik odaklı blok zinciri Monero’nun (XMR) yükseliş olabilecek bazı sinyaller gösterdiğini söylüyor. Firmaya göre Monero, forumlarda son 10 ayın en yüksek oranında tartışılıyor.

“Monero 7 Mayıs 2021’de 513 dolara ulaştığından beri sessiz kaldı. Ancak XMR şu anda pompalanan birkaç kripto paradan biri olduğu için, 10 ayın en yüksek forum tartışma oranını görüyor.”

BTC’ye ve daha geniş pazara bakan Santiment, şunları açıkladı:

“Bitcoin ve diğer birkaç altcoin, normalden daha yüksek bir short-long oranı ortaya koyuyor ve bu da traderların fiyatların düşmesini beklediğini gösteriyor. Geleneksel olarak, bu fonlama oranı aşırı derecede negatif olduğunda, açıklar tasfiye edilmeye hazırlanır ve fiyatlar yükselir.”


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Hasan
Hasan
1 yıl önce

O balina aldı bu balina aldı deyip algı yapıp tepeden aldırdınız şimdik mutlunusunuz ltc çöp herkesin parası eridi . Bravo kazandınız.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x