Litecoin (LTC) Fiyatında Neler Yaşanacak? Balinalar Alım mı Yapıyor? • Coinkolik
Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Fiyatında Neler Yaşanacak? Balinalar Alım mı Yapıyor?

Litecoin ağındaki aktivite, daha yüksek fiyatların yakın olduğunu gösteriyor.

litecoin ltc balina

Litecoin ağındaki aktivite, daha yüksek fiyatların yakın olduğunu gösteriyor.

Litecoin, son 24 saatte %12 oranında bir düşüş yaşadı. Önemli kayıplara rağmen, LTC aktivite açısından yükselişe geçiyor. 200 dolarlık destek seviyesi kazanıldığı sürece fiyatlar 290 doları hedefleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Volatilite kripto para piyasasını ele geçirdi ve son 24 saat içinde 8 milyon doların üzerinde Litecoin pozisyonu tasfiyesi yarattı. Ne olursa olsun, zincir üstü ölçümler, LTC’nin daha yüksek seviyeler için iyi konumlandırıldığını gösteriyor.

Son düşüş, 8 milyon doların üzerinde tasfiyeye neden oldu. Bununla birlikte, ağ etkinliği, iyimserliğin bir işareti olarak dijital varlığa yeni paranın aktığını gösteriyor. 10.000 ila 100.000 token bulunduran Litecoin adresleri, geçen ay konumlarını artırdı. Bu büyük yatırımcılar, varlıklarına yaklaşık 160 milyon dolar değerinde 720.000’den fazla LTC ekledi.

Litecoin LTC 13.03.23 07 Sep 2021

Balinalardan gelen artan satın alma baskısı, ağdaki kullanıcı sayısındaki önemli artışla aynı zamana denk geliyor. Yeni adreslerin sayısı, 7 Ağustos’tan bu yana %79,5’ten fazla arttı ve yazının yazıldığı sırada ağda yaklaşık 200.000 yeni adres bulunuyor.

Ağ büyümesi genellikle en doğru fiyat tahmincilerinden biri olarak kabul edilir. Genel olarak, belirli bir blok zincirinde oluşturulan yeni adreslerin sayısındaki sürekli artış, zamanla fiyatların yükselmesine neden olur. Daha fazla satın alma baskısı, LTC’yi daha yüksek seviyelere itebilir.

Yine de IntoTheBlock’un IOMAP modeli, Litecoin’in yukarı potansiyeline ulaşmadan önce üstesinden gelmesi gereken bir engel olduğunu ortaya koyuyor.

Yaklaşık 41.000 adres daha önce ortalama 217,21 dolar fiyatla 7,07 milyon LTC satın aldı. Bu alan, son satın alma baskısının bir kısmını absorbe etme yeteneğine sahip olabilir. Su altında kalmış olan tutucular, yükseliş trendini yavaşlatarak pozisyonlarında kırılmaya çalışabilirler. Ancak Litecoin bu engeli aşabilirse, 290 dolara tırmanabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x