Yükleniyor...

LongHash 100 Milyon Dolarlık Yatırım Almayı Planlıyor

Asyalı Web3 şirketi LongHash Ventures, 100 milyon dolarlık yatırım toplamayı planlıyor.

LongHash 100 Milyon Dolarlik Yatirim Almayi Planliyor

Asyalı Web3 şirketi LongHash Ventures, 100 milyon dolarlık yatırım toplamayı planlıyor.

Kripto para sektöründe girişimler çoğalıyor ve gelişimini hızlandırıyor. Yatırım alarak büyüyen LongHash de bu girişimlerden birisi olarak öne çıkıyor. İlk fonunda 15 milyon toplayan LongHash, ikinci fonunun 100 milyon dolar büyüklüğünde olmasını hedefliyor.

LongHash’in Yatırım Planı 100 Milyon Doların Üzerinde

LongHash, 100 milyon dolarlık yatırım almayı 2022 yılının sonuna kadar bitirmeyi planlıyor. LongHash Ventures Fund II, çok zincirli web3 altyapısını oluşturan Seri A-aşaması girişimlerine önceden tohumlamaya odaklanacak.

LongHash Ventures Fund II, bir açıklamaya göre Hashkey Capital, NGC Ventures, Protocol Labs, Gnosis Safe ve MEXC tarafından finanse edildi. LongHash, ikinci fonunun 100 milyon dolar büyüklüğünde olmasını umuyor, ancak LongHash’in CEO’su Emma Cui, henüz tam miktarı belirtmedi.

LongHash Ventures Fund II, merkeziyetsiz finans, NFT, blockchain tabanlı oyun ve metaverse için çok zincirli altyapı oluşturanlara odaklanarak, tohum öncesi aşamadan Seri A aşamasına kadar web3 projelerini finanse edecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner