Yükleniyor...

Lüks Giyim Markası Burberry’nin NFT’leri Piyasaya Sürüldü

Lüks giyim markası Burberry, Mythical Games’in Blankos Block Party blockchain oyununda, NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

burberry

Lüks giyim markası Burberry, Mythical Games’in Blankos Block Party blockchain oyununda, NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

Şirketler, sınırlı sayıda NFT’lerin piyasaya sürülmesinin, oyun alanında dijital sahipliğin geleceğinin önünü açacağını söyledi. Blankos Block Party, şeffaf ve güvenli dijital defter teknolojisi olan bir blockchain’de Blankos olarak bilinen dijital oyuncakları içeren çok oyunculu bir parti oyunudur.

NFT’ler, dijital öğeleri benzersiz bir şekilde tanımlamak için kullanılabilir ve böylece NFT’ler, Blankos Block Party’deki Burberry öğeleri gibi öğelerin doğrulanmış sahipliğini ve orijinalliğini kanıtlayabilir. Mythical, Haziran ayında Electronic Entertainment Expo (E3) sırasında Blankos Block Party çok oyunculu oyunu için PC’de erken erişimi başlattı. Mythical ayrıca 75 milyon dolarlık fon sağladı ve yakın zamanda müzisyen Deadmau5 ile bir NFT anlaşması başlattı.

Yeni Burberry Blanko, Sharky B adlı bir köpekbalığı karakteridir ve Burberry’nin yeni TB Yaz Monogramına sahiptir. Markanın Animal Kingdom ev kodundan ilham almıştır. Bu, Blankos Block Party pazarında satın alınabilen, yükseltilebilen ve satılabilen bir NFT karakteridir. Pazar yeri şu anda beta test aşamasındadır.

NFT teknolojisinin en büyük yararı, orijinalliğini doğrulayabilmesi ve yeniden satılabilmesidir. Orijinal yaratıcı, bu durumda Burberry, her satıldığında bir telif hakkı karşılığında para kazanabilir.

Bu koleksiyonun bir parçası olarak Burberry, oyuncuların sahip oldukları herhangi bir Blanko’ya uygulayabilecekleri jetpack, kol bantları ve bilardo ayakkabıları dahil olmak üzere kendi markalı oyun içi NFT aksesuarlarını piyasaya sürecek. Sharky B ayrıca hız ve çeviklik de dahil olmak üzere bir dizi güçte ustalaşmak için eğitilebilir ve hem oyuncağın benzersizliğini hem de nadirliğini garanti eder.

Burberry, Blankos işbirliğinin her iki şirket için de bir ilk olduğunu söyledi. Bu Burberry için ilk NFT koleksiyonu ve Blankos Block Party’deki ilk lüks marka işbirliği.

Bu, Burberry’nin kanallarında bulunan ilham ve keşif anlarını birleştiren bir dizi sınırlı sayıda ürün indirimi olan Burberry’nin B Serisi’nin bir parçası olarak piyasaya sürülen ilk dijital ürün olacak. Blankos B Serisinin piyasaya sürülmesiyle Burberry, oyunculara yeni koleksiyondan bir NFT’ye sahip olma ve ev kodlarıyla aktif olarak etkileşimde bulunma yetkisi veriyor.

Sınırlı sayıda üretilen Burberry Blanko, 11 Ağustos’ta dünya çapındaki tüm Blankos Block Party oyuncularına oyun içi satın alım için sunulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x