Yükleniyor...

Luxor’dan Madencilikte Yeni Yaklaşım

Artan enerji fiyatları ve nispeten düşük seyreden Bitcoin fiyatı madencilik firmalarını zorlamaya devam ediyor.

storj madenciligi

Artan enerji fiyatları ve nispeten düşük seyreden Bitcoin fiyatı madencilik firmalarını zorlamaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para madencilik firmaları sektöre ilginin nispeten düşmesinin ardından farklı yöntemler aramaya başladı. Bu bağlamda Luxor’dan gelen bu yeni hamle sektörde ilk kez yapılacak bir şey olarak kayıtlara geçti.

Luxor’dan Bitcoin Madencilik Cihazları için Farklı Bir Çözüm

Bitcoin madencilik cihazları satan Luxor, cihaz satışları için açık artırma yöntemine gitti. Daha öncesinde kripto para madencilik şirketlerinde görülmemiş bu yaklaşım farklı karşılandı.

Şirket, yeni ürününün fiyat keşfini daha iyi yapmak ve ikinci el piyasasında hacmi artırmanın hedefler arasında olduğunu söyledi. Konu hakkında açıklama yapan Luxor operasyon müdür Lauren Lin durumu şu ifadelerle özetledi:

“Daha önceden, alıcılar ve satıcılar madencilik donanımı alışverişleri için bir dizi şirketlere güveniyordu. Artık teklifleri, listelemeleri ve uzlaşma fiyatlarını tek bir yerde gözlemleyebilir hale geldiler. Yeni süreç, fiyatlandırmadaki şeffaflığı artırıyor ve madencilik cihazı satın alma sürecini hızlandırıyor.”

Luxor’un yeni platformu alıcıların koşul, model tipi, konum ve daha fazla talebine göre sipariş vermelerine olanak sağlıyor. Satıcılar siparişlerinde farklı modelleri ve üreticileri karşılaştırıp, kendi ihtiyaçları için en uygun olacak ürünü seçebiliyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x