Yükleniyor...

Mamoru Grubu, NFT Koleksiyonuna BAYC ve CryptoPunks Eklediğini Duyurdu

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yapan Hong Kong merkezli kripto para borsası Mamoru, hızlı büyüyen NFT portföyüne iki yeni eser daha ekledi.

Coinkolik gorsel 2

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yapan Hong Kong merkezli kripto para borsası Mamoru, hızlı büyüyen NFT portföyüne iki yeni eser daha ekledi.

Geleneksel kripto para piyasasının haricinde blokzincir teknolojisinin bir bileşeni haline dönüşmüş NFT dünyasında da bir katılımcı sıfatıyla yer almak üzere çalışmalarını sürdüren Mamoru Grubu, ünlü koleksiyonlar Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve CryptoPunks’tan birer eseri portföyüne dahil etti.

CryptoPunk #5726 ve BAYC #2622 adlı eserleri yakın zamanda satın aldığını duyuran Mamoru Grubu Türkiye Direktörü Baran Yıldırım yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu satın alma, blokzincir gerçeği ve hızla büyüyen NFT evrenine olan inancımızı yansıtıyor. Türkiye pazarında kullanıcıların hızlı ve komisyon külfeti olmaksızın en kolay şekilde kripto paralara erişmelerini misyon edindik ve bu amaçla Türkiye’deki kullanıcılar ile platformumuzu yakın zamanda buluşturduk.’’

Diğer taraftan NFT dünyasında sembol haline gelmiş bu eserlerin satın alınması konuya yaklaşımımızın sadece bir kısmını oluşturuyor. NFT, DeFi, Metaverse, Layer 2 çözümler, tüm gelişmeleri ekosistemin bir aktörü olarak yakından takip ediyoruz

Mamoru Grubu’nun aldığı NFT’lere buradan ulaşabilirsiniz.

 www.mamoru.com.tr

Twitter

Telegram

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner