Yükleniyor...

Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?

Mancherster City Fan Token (CITY), Premier Lig takımlarından Manchester City kulübünün resmi taraftar token’ıdır.

Manchester City

Mancherster City Fan Token (CITY), Premier Lig takımlarından Manchester City kulübünün resmi taraftar token’ıdır.

Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?

Manchester City Fan Token (CITY), Socios.com ve Manchester City iş birliğinde yaratılmış ve 25 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Futbol dünyasının tutkusu, kripto para piyasasının yenilikleriyle buluşmuş ve ortaya taraftar token’leri çıkmıştır. Manchester City token (CITY) de bunlardan biridir. Kulüp ile taraftarları arasında köprü görevi görerek etkileşimi artırmak amaçlanmıştır.

Manchester City Fan Token (CITY), Ethereum tabanlı ve Chiliz altyapısını kullanmaktadır. Manchester City Fan Token (CITY), diğer taraftar token’ları gibi küluplerin taraftarlarla daha farklı ve yakın bir ilişki kurması amaçlanmıştır. Taraftarların kulüple ilgili bazı kararlarda oy hakkına sahip olmalarını sağlayan CITY, taraftarlarına özel ayrıcalıklardan faydalanma, oyuncularla tanışma gibi fırsatlar sunmaktadır. Taraftarlar, Manchester City Fan Token (CITY) sahibi olarak yapılan oylamalara katılarak fikirlerini beyan edebilmektedir.

Manchester City Fan Token (CITY) Grafik

Manchester City Fan Token (CITY), taraftarlar ve kulüp arasında etkileşimi artırmayı amaçlayan bir taraftar token’ıdır. Taraftarlar, takımlarına ait token ile yatırımlarını değerlendirirken aynı zamanda birçok avantaja da sahip olma şansı yakalamaktadır. CITY sahibi olan kullanıcılar için, Manchester City Fan Token (CITY) grafiği…


Manchester City Fan Token (CITY) Fiyatı

Manchester City Fan Token (CITY), Chiliz (CHZ) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir uygulama olan Socios.com’un bir taraftar token’ıdır. Kullanıcılarına birçok avantaj sunan Manchester City Fan Token (CITY) ‘ın, madenciliği yapılamamaktadır. Fakat token avı, ödül oyunlarına katılarak token kazanma şansı mümkündür. Manchester City Fan Token (CITY) sahibi olmak isteyenler ve kullanıcılar için CITY Token fiyatı..

Şu anda 1 Manchester City Fan Token 76.94 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Manchester City Fan Token 2.33 $ dolardır.

Manchester City Fan Token fiyatı son 24 saatte 0.13% değişim ile şu anda 76.94 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Manchester City Fan Token hacmi 1,709,208 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 18,190,752 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner