Yükleniyor...

Mantle (MNT) yeni girişimiyle ivme kazandı: Yükseliş durmuyor!

Yeni girişimlerine odaklanan Mantle (MNT), son bir haftada yüzde 14'lük yükseliş yaşadı.

Mantle MNT grafik

Yeni girişimlerine odaklanan Mantle (MNT), son bir haftada yüzde 14’lük yükseliş yaşadı.

Popüler katman-2 projelerinden Mantle, yeni girişimleriyle adından söz ettirmeye başladı. Mantle, ekosistemindeki ikinci temel ürün olan Mantle SLP adlı ürünü duyurdu. Piyasaya sürülen ürün, yeni likit staking protokolü olarak tanıtıldı.

Mantle, ekosistem geliştirmeleri ve ağ aktivitesindeki artış ile birlikte fiyat istikrarını da sürdürdü. Henüz Binance’te listeli olmayan, ancak birçok borsada alım satım imkanı bulunan proje büyümesini sürdürdü. MNT, proje gelişimi karşısında son bir haftada yüzde 14 yükseldi.

Mantle (MNT) güçlü yapısını koruyor

Popüler katman-2 projesi Mantle (MNT), güçlü bir yapı kurmayı ve bu yapıyı korumayı başardı. MNT fiyatı, 1 Kasım’dan bu yana yüzde 50 yükseliş yaşadı. Ayrıca MNT, son bir haftada ekosistem gelişmelerinin de etkisiyle yüzde 14’lük artışa tanıklık etti.

CoinMarketCap verilerine göre, MNT’nin son 24 saatte piyasa değeri yüzde 3 yükselerek 1,756 milyar dolara ulaştı. MNT, piyasa değerine göre en iyi 38’inci kripto para birimi oldu. Ayrıca MNT’nin işlem hacmi, son 24 saatte yüzde 8’lik artışla 111 milyon dolar oldu. Popüler kripto para biriminin dolaşım arzı toplam arzının yüzde 50’sini oluşturuyor.

Diğer taraftan MNT, ekosistem gelişmesiyle birlikte staking protokolünü ön plana çıkarmaya başladı. MNT’nin toplam kilitli varlık değeri 103 milyon dolar seviyesinde.

Mantle MNT grafik

MNT grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli bir noktaya yaklaştığı görülüyor.MMNT, 0,5361 dolar direncini aşarak boğaların dikkatini üzerine çekmeye başladı. 0,5361 doların üzerinde kalıcılık sağlayan MNT, gözünü bir sonraki direnç noktası olan 0,5733 dolara dikti. Bu direnç noktasının kırılması halinde, MNT fiyatı kısa sürede 0,5825 doları test edebilir. İstikrarlı bir fiyat grafiği oluşturan MNT, toplam kilitli varlık değerini artırması halinde 0,5825 dolar direncinin üzerinde kalıcılık sağlayabilir. Bu durumda MNT, majör direnç noktası olan 0,60 doları kırmaya çalışabilir. Bu kırılım, MNT için yeni bir tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesini ortaya çıkaracaktır.

Diğer taraftan MNT, düşüşe geçmesi halinde 0,5361 dolara kadar sert bir geri çekilme yaşayabilir. Bu geri çekilmeyle birlikte MNT, 0,5361 dolarda alıcılar ile buluşacaktır. Ancak MNT, destek bölgesini kaybetmesi halinde 0,50 dolar bandında bulunan bölgeye kadar keskin bir şekilde düşebilir. Bu bölge, alıcıların trendi sürdürmek için baskı yapacağı nokta olarak öne çıkıyor. Ancak satıcıların baskın çıkması halinde, MNT sonraki kutuya kadar yani 0,46 dolara kadar düşebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner