Yükleniyor...

Marvel, İlk Resmi NFT’lerini Spider-Man ile Yayınlayacağını Duyurdu

Çizgi roman devi Marvel Entertainment, Haziran ayında VeVe pazarı aracılığıyla piyasaya NFT'leri sürme planlarını açıkladı.

Spiderman

Çizgi roman devi Marvel Entertainment, Haziran ayında VeVe pazarı aracılığıyla piyasaya NFT’leri sürme planlarını açıkladı. Bu hafta sonu Marvel’ı NFT dünyasına tanıtacak kişinin Spider-Man olacağı duyuruldu. Marvel’in ilk resmi NFT koleksiyonun her biri 400 dolara satışa çıkarılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün Marvel ve VeVe, 7 Ağustos Cumartesi gününden itibaren beş farklı Spider-Man koleksiyonuyla birlikte satın alınabilecek ilk NFT’leri yayınlayacağını duyurdu.

Spider-Man NFT dijital koleksiyon ürünleri, parça başına 40 ila 400 dolar arasında fiyat skalasında değişecek. Örneğin, “ortak” nadirlikteki Amazing Spider-Man NFT 32.000’e kadar alıcıya sunulacak, “gizli-nadir” Ultimate Animated Spider-Man NFT ise 1.000 adetle sınırlı olacak.

Birçok VeVe koleksiyonunda olduğu gibi, bu Spider-Man NFT’leri, her açıdan görüntülenebilen ve kullanıcıların kendi özelleştirilebilir sanal showroom’larında görüntülenebilen 3 boyutlu “dijital heykellerdir”.

Marvel’in yaptığı bu işbirliğinde koleksiyonun ilk kahramanı Spider-Man olacak, ancak VeVe’nin “Marvel Ayı” adını verdiği Ağustos ayı boyunca ek NFT’ler piyasaya sürülecek. Ağustos ayının ilerleyen günlerinde VeVe, firmanın Human Torch ve Sub-Mariner’ı tanıtan orijinal 1939 çizgi romanı “Marvel Comics #1” in beş farklı kapağını sunacak.

VeVe ayrıca “Marvel Mightys” dijital figürleri şeklinde bir kutu serisini satışa çıkaracak. Kutu içinde Captain American NFT’leri piyasaya sürülecek. Set, Steve Rogers, Sam Wilson, Bucky Barnes, John F. Walker ve Red Skull karakterlerini içeren her bir kutu NFT, karakter başına 13 dolara satılacak.

VeVe koleksiyonları, Marvel Entertainment ile ortaklaşa oluşturulan ilk resmi NFT’lerdir, ancak Marvel karakterlerini içeren ilk lisanslı NFT’ler değildirler. 2018’de 20th Century Fox, Marvel karakterlerini içeren ancak bir Marvel Studios yapımı olmayan Deadpool 2 filminin karakterlerinin NFT dijital posterlerini yayınlamak için Atom Tickets ile birlikte çalıştı. Marvel’ın sahibi olan Disney, o zaman 20th Century Fox’u satın aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x