Yükleniyor...

MASAK, Thodex’in Hesaplarına Bloke Koydu!

Anadolu Ajansı'nın (AA) haberine göre Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), kripto para borsası Thodex'in tüm hesaplarına bloke koydu.

183790

Anadolu Ajansı’nın (AA) haberine göre Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), kripto para borsası Thodex’in tüm hesaplarına bloke koydu.

Gelen bilgilere göre MASAK, kripto para borsası Thodex’in Türkiye’deki finansal kuruluşlar nezdindeki hesaplarına dün itibariyle bloke koydu.

Neler Olmuştu?

Bilindiği üzere kripto para topluluğunda yaşanan hareketliliğin ardından İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Thodex hakkında soruşturma yürüterek, borsanın ofisini basmış ve soruşturma kapsamında arama ve el koyma kararının alındığını duyurmuştu.

Tüm bu yaşananların ardından Thodex CEO’su da iddiaların asılsız olduğuna dair bir açıklamada bulundu. Özer, “Şirket kayıtlarının MASAK, SPK ve Hazine ve Maliye Bakanlığı gibi kurumların bilgisine sunulduğu ve herhangi bir usulsüzlük olmadığının ilgili kurumların kayıtları ile sabit olduğu” ifadelerine yer verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner