Yükleniyor...

Max Keiser, XRP topluluğunu kızdırdı: İlginç tahmin!

Bitcoin maksimalisti Max Keiser, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda XRP'nin 0,01 dolara düşeceğini belirtti.

Max Keiser xrp topluluğunu kızdırdı

Bitcoin maksimalisti Max Keiser, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda XRP’nin 0,01 dolara düşeceğini belirtti.

Spot Bitcoin ETF onayının etkisini kaybetmesi ve Grayscale’in Coinbase’e BTC taşıması gündemi bir hayli meşgul etti. Kripto para yatırımcıları, portföylerinde bulunan altcoin’lerin akıbetini merak etmeye başladı. Yatırımcılar, özellikle XRP, TIA, AVAX ve SOL gibi majör coin’lerin BTC’den ayrışıp ayrışmayacağına odaklandı.

Kripto yatırımcılarının portföy takibi yaptığı bugünlerde, Bitcoin maksimalisti Max Keiser’in attığı tweet ortalığı karıştırdı. Keiser, geçtiğimiz gün X platformundan XRP’yi hedef aldı.

XRP

Max Keiser: XRP 0,01 dolara gidiyor

Bitcoin maksimalistliğiyle kripto sektöründe yer edinen Max Keiser, XRP yatırımcılarını kızdıracak bir X paylaşımında bulundu. Keiser, piyasa değeri sıralamasına göre beşinci sırada yer alan XRP’nin büyük çöküş yaşayacağını iddia etti.

XRP grafiğini paylaşan Keiser, “Merkezi çöp 0,01 dolara gidiyor.” yorumunda bulundu. 29 milyar dolar piyasa değeriyle 0,54 dolardan işlem gören XRP’nin büyük çöküş yaşayacağını iddia eden Keiser, XRP yatırımcılarını öfkelendirdi. Bir XRP yatırımcısı, “Ağzından çöp çıkıyor sevgili Max” diyerek tepkisini gösterdi. Başka bir kripto yatırımcısı ise Keiser’in sürekli olarak altcoin’leri hedef almasına tepki gösterdi.

Geçtiğimiz dönemde Keiser, Solana (SOL) için de benzer bir aşırı düşüş tahmini yaptı. Bitcoin maksimalisti, SOL fiyatının büyük bir düşüş yaşayacağını ve piyasadan silineceğini iddia etti. Keiser’in bu tahmini SOL’ün yüzde 15’lik düşüş ile 96 dolara gerilediği Ocak ayının başında gerçekleşti. Bilindiği üzere SOL, 12 dolar seviyesinden 120 dolara yükselerek tekrar yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Sıkı bir Bitcoin takipçisi olan Keiser, diğer tüm altcoin’lerin merkezileştiğini ve çöküş yaşayacağını düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner