Yükleniyor...

MBL Coin Nedir? MovieBloc (MBL) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda MBL coin nedir, kripto para birimi MovieBloc nedir, MBL coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

MovieBloc

Bu yazımızda MBL coin nedir, kripto para birimi MovieBloc nedir, MBL coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte MBL coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Blockchain teknolojileri, film yapım ve dağıtım sektörü de dahil olmak üzere birçok endüstriyi etkiledi. MovieBloc bir pazar lideridir. Platform, yerel tokeni MBL ile birlikte 2022 boyunca zemin kazanıyor.

MovieBloc (MBL) Nedir?

MBL, MovieBloc platformunun yerel kripto para birimidir. Bu blok zinciri tabanlı platform, film endüstrisine şeffaflık ve merkezsizlik getirmek için Mayıs 2019’da başlatılan bir film ve içerik dağıtıcısıdır.

MovieBloc’un resmi teknik incelemesine göre, platform, her ikisi de küresel film işinde büyük şirketleri destekleyen oligopol ve dikey entegrasyonla mücadele etmeye çalışıyor. 

Makalelerinde, genellikle büyük işletmelerin film yapım ve dağıtım kanallarına hakim olduğunu belirtiyorlar. Küçük veya yeni oyuncuların daha büyük resmin bir parçası olmaları ve görünürlük kazanmaları karmaşıktır. Bu, izleyici seçimini etkiler ve daha çeşitli içeriğe erişimlerini sınırlar.

MovieBloc, akıllı sözleşmeler aracılığıyla işlemlere şeffaflık getirmeyi amaçlamaktadır.  

MBL coin fiyat tahminleri, platformun blockchain film pazarında ne kadar iyi konumlandığına bağlıdır. 

MovieBloc1

MBL Coin Nasıl Çalışır?

MovieBloc platformundaki tüm ödemeler MBL kripto para birimi kullanılarak yapılır. Küratörlük, çeviri, tanıtım, film izleme, film tanıtımı için oy verme ve diğer hizmetler MBL token’ları kullanılarak gerçekleştirilir.

MovieBloc ekosistemi üç katmana ayrılmıştır: 

Tüm oyuncuların birbirleriyle iletişim kurduğu, katkıda bulunduğu, işe aldığı, ticaret yaptığı ve etkileşimde bulunduğu blok katmanı.

Pazar katmanında dağıtımcılar film satın alabilir, izleyiciler film izlemek için ödeme yapabilir, yaratıcılar tasarımcıları işe alabilir ve çeşitli diğer işlemler gerçekleşebilir.

Bağış toplama, bireysel bağışları içeren katmandır. Filmlerin MBL ödülleri için yarıştığı film festivallerini içerir.

Daha önce de belirtildiği gibi, MovieBloc platformu, insanların blok zinciri teknolojisini kullanarak şeffaf bir şekilde varlık ticareti yapmaları için bir buluşma yeri olmayı hedeflemektedir. Film yapımcıları, film dağıtımcıları, çevirmenler, tasarımcılar, seyirciler ve diğer birçok kişi, bilgi alışverişinde bulunmak ve bilgi alışverişinde bulunmak için MBL paralarını kullanır.

Sosyal ve Topluluk Verileri

MovieBloc, dünyanın diğer bölgelerine yayılmadan önce ilk topluluk gelişimi için Kore, Çin ve Endonezya’ya odaklanacak.

MovieBloc’un mevcut topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

Ortak değişimleri ve projeleri ile konferanslar ve buluşmalar ev sahipliği yapmak.

İki haftada bir haber bültenleri ve aylık geliştirme güncellemeleri yayınlamak.

Çeşitli çevrimiçi kanallarda toplulukla sürekli etkileşimde bulunmak.

Kullanıcıların film izlemesine, altyazı yüklemesine, inceleme yazmasına ve hatta MovieBloc web sitesi aracılığıyla para toplamaya katılmasına izin vererek kripto dışı kullanıcıları çekmek.

MovieBloc’un gelecekteki topluluk büyüme stratejileri şunlardır:

  • Popüler dizi ve filmleri moviebloc.com’da tanıtmak.
  • MBL tokenleri ödül olarak kullanarak kullanıcı katılımını teşvik etmek.

MovieBloc (MBL) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Kripto para piyasası, aşırı oynaklık yaşayan bir türbülans durumunda. Özellikle iyi çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyünüz yoksa, güncel haberler ve olaylar ışığında kısa vadeli yatırım yapmak tehlikeli olabilir.

MBL 1Y graph coinmarketcap
MovieBloc (MBL) Grafiği

MBL Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 MBL Coin 0.108258 TL TL’den işlem görüyor. MBL Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -4.15% değişim gösterdi. MBL Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 1,293,170 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 99,240,001 $ dolar seviyesinde.

MBL Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 MBL Coin 0.003308 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Mart ayı itibariyle MBL Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0.04599 dolarla kaydetti. Bununla birlikte MBL yılın en düşük seviyesini ise 0,003023 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner